رییس دانشگاه خبر داد؛

تصویب اساسنامه مركز مجد دانشگاه علوم پزشكی ایران، استقبال از ایده های نوآورانه دانشجویان

تصویب اساسنامه مركز مجد دانشگاه علوم پزشكی ایران، استقبال از ایده های نوآورانه دانشجویان

دانلود فایل: رییس دانشگاه علوم پزشكی ایران از تصویب اساسنامه مركز ˮمجدˮ این دانشگاه و آغاز فعالیت این مركز از اوایل بهمن ماه اطلاع داد.


دكتر مسعود ناصری پور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص راه اندازی مركز مجد در دانشگاه علوم پزشكی ایران اظهار نمود: این مركز در چند ماه گذشته جهت استفاده از نظرات و ایده های دانشجویان در جهت شعار دانشگاه به منظور دستیابی به دانشگاه های نسل سوم به راه افتاده است.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه علوم پزشكی ایران در جهت به كار گرفتن ایده های دانشجویان تلاش می كند، اظهار داشت: به جهت اینكه ایده ها و نظارت دانشجویان را به كار بگیریم، مركزی را راه اندازی كرده ایم تحت عنوان مركز مشاورین جوان دانشگاه تا این مركز جمع بندی از ایده ها و خلاقیت ها و نوآوری های دانشگاه داشته و ایده هایی كه كاربردی است را به صحنه عمل بیاورد و از آنهابرای خلق ثروت و كارآفرینی در دانشگاه بهره بگیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشكی ایران با اشاره به اینكه استفاده از نظرات دانشجویان جوی سرشار از نشاط و پویایی را در دانشجویان تولید خواهد كرد، خاطرنشان كرد: اساسنامه ای كه جهت راه اندازی مركز "مجد" تدوین شده بود، در شورای دانشگاه به تصویب رسیده است و این مركز از اوایل بهمن ماه كار خویش را آغاز خواهد نمود.
وی با تاكید بر اینكه با تولید مركز مشاورین جوان ایده ها و نقطه نظرات دانشجویان دانشگاه در تمام سطوح جمع آوری می شود، اضافه كرد: با عنایت به اینكه این دانشگاه تربیت نیرو را از كارشناسی تا فوق تخصص و ph. d بر عهده دارد، تلاش می نماییم تمام ایده ها از دانشجویان گرفته شود و به پیشرفت دانشگاه كمك نماید تا بتوان با تولید این مركز شاهد فضای رشد و خلاقیت و نوآوری در دانشگاه بود.
ناصری پور اظهار نمود: ایده های دانشجویان كه در زمینه های علمی و فرهنگی و آموزشی باعث رشد و بالندگی دانشگاه می شود، در كارگروه های مخصوصی مورد بررسی قرار می گیرد و مواردی كه شرایط كاربردی شدن را دارند یا شرایط این را دارند كه روی آن ها برنامه ریزی خاصی صورت بگیرد، پیگیری می شوند.
وی در انتها تصریح كرد: مركز "مجد" دانشگاه علوم پزشكی ایران شرایط این را دارد كه باعث ارتقای فرایندهای دانشگاه شود، به همین جهت با تعیین یك مشاور در زیرمجموعه دانشگاه فعالیت خویش را از بهمن ماه آغاز خواهد نمود و طبق اساس نامه از این ایده ها برای رشد و شكوفایی دانشگاه نهایت استفاده خواهد شد.1396/11/02
13:49:31
5.0 / 5
4616
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل