چهارمین رویداد استان آپ در هرمزگان

چهارمین رویداد استان آپ در هرمزگان

چهارمین رویداد «استان آپ» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان در این استان انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، فراخوان شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر در استان هرمزگان بمنظور سرمایه گذاری جسورانه با مشارکت سایر سرمایه گذاران در قالب رویداد «استان آپ» منتشر گردید.

این رویداد با مشارکت پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری، دانشگاه ها، اتاق تجاری و بازیگران اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان برگزار می شود و فرصت مناسبی برای حضور دانشجویان، دانش آموختگان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، تیم ها و هسته های فناور، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها، شناسایی شرکت های نوپا، دانش بنیان و گروههای صاحب ایده در سطح هرمزگان است تا ایده های فناورانه خودرا مطرح کنند و برای تجاری سازی آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

رویداد «استان آپ» شامل برگزاری دو رویداد «دوشنبه های استارت آپی» و «پیوند» است که هم اکنون از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف رساندن ایده های فناورانه به سرمایه برگزار شده و مقرر است در ۳۱ استان کشور دنبال شود.

در رویداد «دوشنبه های استارت آپی»، صندوق نوآوری با مدل «هم سرمایه گذاری» و با معرفی طرح های استارت آپی موفق در کنار صاحبان ایده و سرمایه گذاران است. در این مدل صندوق در سود و زیان طرح های فناورانه شریک خواهد شد.

در سلسله رویدادهای «پیوند» نیز صندوق نوآوری و شکوفایی به دنبال شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند و معرفی آنها به شتابدهنده ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) است. ضمن این که قسمتی از هزینه های شتابدهی کسب و کارهای نوپا نیز بطور بلاعوض از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی تامین می شود.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، به همین دلیل صندوق نوآوری می خواهد چهارمین رویداد «استان آپ» را در استان هرمزگان با هدف بسترسازی جهت ایجاد کسب و کارهای فناورانه، شناسایی شرکت های نوپا، دانش بنیان و گروههای صاحب ایده در سطح استان، شناسایی استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر بمنظور سرمایه گذاری جسورانه، برگزاری دوره های آموزشی برای تیم ها و استارت آپ ها، بهم رسانی تیم ها و استارت آپ ها به شتابدهنده ها و سرمایه گذاران و برگزاری پنل گفت و گو و برنامه انتقال تجربه برگزار کند.

بر این اساس، علاقه مندان جهت حضور در استان آپ هرمزگان می توانند تا تاریخ ۲ دی ماه سال جاری برای آشنایی با رویداد و ثبت نام در آن به لینک https: //www.inif.ir/web/startup-market مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۸۸۶۰۹-۰۲۱ تماس بگیرند.

پیش تر دو رویداد «استان آپ» در استانهای کرمان و قزوین انجام شد و طی آن جمعا ۳۱ استارت آپ به بیان خاصیت های محصول، مدل کسب وکار و نیازهای سرمایه گذاری خود پرداختند. در رویداد استان آپ کرمان ۶ تیم موفق به جذب سرمایه شدند و تلاش کارگزار صندوق نوآوری و نیز تیم های فناور حاضر در این دو رویداد برای جذب سرمایه همچنان ادامه دارد.

سومین رویداد «استان آپ» نیز به زودی در استان سمنان با مشارکت بازیگران اکوسیستم نوآوری در این استان برگزار می گردد.
1400/09/15
22:29:08
5.0 / 5
260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل