طراحی و تولید 49 محصول دانش بنیان در حوزه حمل و نقل

طراحی و تولید 49 محصول دانش بنیان در حوزه حمل و نقل

محصولات دانش محوری که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ساخته شده اند و نقشی موثر در تسهیل روند هوشمندسازی حمل و نقل ایفا می کنند. هم اکنون هم ۴۹ محصول نوآورانه در اطلس جهانی اقتصاد دیجیتال به ثبت رسیده است. تولیداتی که به نیاز صنایع پیوند خورده اند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «سامانه پایش دما، رطوبت و مکان وسایل حمل و نقل یخچالی»، «سامانه یکپارچه مدیریت اتوبوسرانی»، «سیستم طرح جامع پایانه های مرزی کشور»، «سیستم شناسایی هوشمند پلاک و ارسال اطلاعات اتوماتیک خودرو فن یار»، «سامانه دیده بان راننده»، «سامانه مدیریت ناوگان دلفین همراه با حسگر وزن»، «سامانه هوشمند حمل و نقل درون شهری»، «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان ره نگر»، «سامانه هوشمند مدیریت اسناد (گنجه)» و «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی ره نگر» همچون محصولات دانش بنیان تولیدی در این عرصه هستند.
این محصولات به ارتقای کیفیت و کارایی سیستم های حمل و نقل و افزایش امنیت و سلامت سفرها کمک می نماید. با افزایش کیفیت محصولات داخلی و معرفی آنها به مصرف کننده ها و ترغیب بازار داخلی جهت استفاده از این محصولات می تواند ارهگشای کشور در حل مسایل و چالش های فعلی باشد.
منبع:

1400/10/24
12:13:11
5.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل