برگزاری همایش ملی فناوری های فرهنگی در دانشگاه شریف

برگزاری همایش ملی فناوری های فرهنگی در دانشگاه شریف

به گزارش دانلود فایل نخستین همایش ملی فناوری های فرهنگی تولید و اشتغال به همت دانشگاه شریف و با همكاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری،  29 بهمن ماه جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، با عنایت به اهمیت مبحث فناوری های فرهنگی، این همایش در نظر دارد با دعوت از اساتید، محققان و دانشجویان، بستری مناسب برای بررسی نقش صنایع و فناوری های فرهنگی در توسعه اشتغال و تولید ملی را فراهم كند. بدین منظور برگزاری كارگاه های آموزشی مختلف در حوزه های مربوط به صنایع فرهنگی از اهم اهداف این همایش است.

اهداف همایش ملی فناوری های فرهنگی ترغیب، تشویق و بكارگیری محققان و پژوهشگران نخبه در زمینه توسعه فناوری های فرهنگی؛ بررسی نقش صنایع فرهنگی در توسعه اشتغال و تولید ملی؛ بررسی نقش فناوری های فرهنگی و اقتصاد خلاق بر اقتصاد مقاومتی؛ بررسی نقش دانشگاه ها و مراكز علمی پژوهشی در توسعه اقتصاد خلاق است.

دیگر اهداف این همایش شامل بررسی نقش فناوری در آموزش و یادگیری صنایع خلاق؛ بررسی مبانی فرهنگ سازی، ترویج و آموزش اقتصاد خلاق؛ بررسی عملكرد مراكز مهم بین المللی فناوری فرهنگی؛ فراهم سازی بستری جهت تبادل ایده ها و به اشتراك گذاری تجربیات در حوزه فناوری های فرهنگی و اقتصاد خلاق می گردد.

نقش فناوری های فرهنگی در توسعه اقتصاد دانش بنیان؛ نقش فناوری های فرهنگی در تولید اشتغال و كارآفرینی؛ معرفی روش ها و عوامل توسعه فناوری های فرهنگی؛ معرفی ابعاد فناوری های فرهنگی و صنایع خلاق؛ جمع آوری، تنظیم و طبقه بندی جدیدترین مقالات و مدارك مربوط به فناوری های فرهنگی موارد دیگری هستند كه همایش ملی فناوری های فرهنگی در جهت آن برگزار می شود. 

1396/11/03
15:23:06
5.0 / 5
4904
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری , محقق , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل