توسعه فیلتر محتوای حساس در اینستاگرام

توسعه فیلتر محتوای حساس در اینستاگرام

به گزارش دانلود فایل اینستاگرام تنظیماتی که به کاربران امکان می دهد محتوای حساس را در تب اکسپلور فیلتر کنند، توسعه خواهد داد و کاربران بزودی می توانند مطالب حساسی که بعنوان محتواهای سفارش شده در این اپلیکیشن نمایش داده می شوند را فیلتر کنند.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، اینستاگرام درباره نحوه تعریف محتوای حساس یا اینکه چه محتوایی حساس به حساب می آید، شفافیت چندانی فراهم ننموده است. هنگامی که سال میلادی گذشته کنترل محتوای حساس در اینستاگرام عرضه شد، این شرکت محتوای حساس را بعنوان پستهایی که لزوما مقررات را نقض نمی کنند اما امکان دارد برخی از کاربران را ناراحت کنند، تعریف کرد.

کنترل های محتوای توسعه یافته، بزودی در صفحات جست و جو، ریلز (Reels)، هشتگ، حسابهایی که امکان دارد دنبال کنید و پستهای پیشنهاد شده در بخش فید، اعمال می شوند. اینستاگرام اعلام نمود این تغییرات تا چند هفته آینده برای همه کاربران عرضه خواهند شد.

کنترل های اینستاگرام به جای اینکه به کاربران امکان دهند برخی از موضوعات محتوای خاص را فیلتر کنند، تنها سه تنظیمات دارند: یکی به کاربر محتوای حساس را کمتر نشان می دهد، یکی تنظیمات استاندارد است و سومی، گزینه برای مشاهده محتوای حساس بیشتری است. کاربران پایین ۱۸ سال در اینستاگرام، قادر نخواهند بود گزینه سوم را انتخاب کنند.

بر اساس گزارش وبسایت تِک کرانچ، در پست مرکز کمک اینستاگرام در توضیح کنترلهای محتوا، این پلت فرم به توضیح محتواهای پرداخته که در دسته بندی محتوای حساس قرار می گیرند همچون محتوای ترویج خشونت یا استفاده از محصولاتی مانند دخانیات و مواد مخدر.

منبع:

1401/03/19
00:10:08
5.0 / 5
196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل