ارسال الکترونیکی گذرنامه های مرسولات هوایی

ارسال الکترونیکی گذرنامه های مرسولات هوایی

دانلود فایل: سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور از توافق با هواپیمایی ایران ایر در امتداد ارسال الکترونیکی گذرنامه های مرسولات هوایی آگاهی داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در نشست مشترک پست و شرکت هواپیمایی ایران ایر، دو طرف بر ارسال الکترونیکی گذرنامه ی مرسولات پستی تهران که بوسیله هوایی به سایر استانها رهسپار می شوند، توافق کردند.
سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور با اعلان اینکه در این طرح گذرنامه های الکترونیکی جایگزین ثبت های فیزیکی می شود، اظهار داشت: این امر در سرعت بخشی به فرایندهای اجرائی تحویل مرسولات، افزایش دقت، کاهش خطاهای احتمالی و همین طور در تسهیل روند تهیه صورتحساب های مالی و کنترل هزینه های هر دو شرکت تاثیر به سزایی دارد.
وی با اشاره به مزایای ارسال الکترونیکی گذرنامه ی مرسولات پستی در خصوص صرفه جویی در وقت و هزینه، اضافه کرد: با هماهنگی اداره کل مهندسی عملیات و امور پیمانکاران پستی، در آینده ی نزدیک این طرح در دیگر شهرهای کشور نیز اجرا خواهد شد.
طبق اعلام شرکت ملی پست، پیشقدم اشاره کرد: شرکت هواپیمایی ایران ایر اولین شرکت هوایی در این توافق است و در صورت موفقیت آمیز بودن و رضایت طرفین از طرح، با سایر ایرلاین ها نیز در این خصوص رایزنی خواهیم کرد.
منبع:

1401/10/27
10:24:11
5.0 / 5
203
تگهای خبر: الكترونیك , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل