نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیتهای شرکت های خلاق و دانش بنیان

نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیتهای شرکت های خلاق و دانش بنیان

به گزارش دانلود فایل، نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیتهای شرکتهای خلاق و دانش بنیان پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی از ۳۰ آبان، به مدت ۳ روز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیتهای شرکتهای خلاق و دانش بنیان به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های شرکت ها، ایجاد ارتباط صندوق های مالی و سرمایه گذاری با این شرکت ها، تبادل تجربه بین فعالان زیست بوم فناوری و آشنایی دانشگاهیان و عموم علاقه مندان با فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، از ۳۰ آبان به مدت سه روز، در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد.
این رویداد نمایشگاهی، از ساعت ۱۰ تا ۱۶ روزهای ۳۰ آبان تا ۲ آذر، پذیرای علاقه مندان به صنایع فرهنگی و فناوری های نرم است.
محصولات و خدمات شرکتهای دانش بنیان و خلاق عضو پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و برگزاری پنل ها و نشست های تخصصی با حضور مدیران و فعالان زیست بوم فناوری و خلاق کشور، همچون برنامه های روزانه این نمایشگاه است.
به گزارش روابط عمومی پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی، علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه سه روزه، می توانند به آدرس خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ رجوع کنند.
منبع:

1402/08/23
13:47:22
5.0 / 5
283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل