مصوبه كارگروه تعامل پذیری دولت الكترونیكی؛

وزارت بهداشت موظف به ایجاد ۴ سرویس الکترونیک برای بیماران شد

وزارت بهداشت موظف به ایجاد ۴ سرویس الکترونیک برای بیماران شد

به گزارش دانلود فایل، کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت را موظف به ایجاد ۴ سرویس جدید برای بیماران کرد.به گزارش دانلود فایل به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، نشست کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی با حضور نمایندگان دستگاههای مختلف در مرکز ملی فضای مجازی برگزار گردید.
بر اساس مصوبه کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف شد که سرویس استعلامی نشان دار برای بیماران سرطانی (سرطان های روده بزرگ و سرویکس) جهت تسهیل در غربالگری آنها بوجود آورده و در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار دهد.
همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مأمور شده تا سرویس استعلام مراکز درمانی با ورودی شماره پرونده را بر مبنای درخواست سازمان تأمین اجتماعی برای دسترسی به اطلاعات مراکز درمانی ایجاد نماید.
در خصوص ساماندهی محاسبه سهم بیمه پایه هم وزارت بهداشت موظف شده تا سرویس استعلام اعضای هیئت علمی را ایجاد و در نهایت به سازمان تأمین اجتماعی جهت بهره برداری عرضه نماید.
بر اساس مصوبه این کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت همینطور برای تسهیل در عرضه پاسخ تست اعتیاد به مردم، سرویس استعلام تست اعتیاد را ایجاد خواهد نمود که در خروجی آن جواب آزمایش قرار می گیرد.


1402/11/18
08:24:58
5.0 / 5
359
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل