نحوه حمایت معاونت علمی از طرح های پسادکتری حوزه اتصال پذیری

نحوه حمایت معاونت علمی از طرح های پسادکتری حوزه اتصال پذیری

به گزارش دانلود فایل، فراخوان «حمایت از طرح های پژوهشی و دوره پسادکتری» با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اعلام گردید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، این فراخوان با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و بنیاد ملی علم ایران اعلام گردید.
به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هدف از این فراخوان بهره مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و تقویت و تشویق جامعه دانشگاهی در پشتیبانی از «طرح های پژوهشی اعضای هیأت علمی» و «دوره های پسادکتری» در جهت نیازهای کشور در صنعت ارتباطات و متناسب با اولویت های ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات و هم شرکت همراه اول در سطح ملی و بین المللی می باشد.
متقاضیان طرح های پژوهشی باید از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی مورد تأیید «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» باشند. متخصصان غیر هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند بعنوان همکار در طرح ها حضور داشته باشند.

سقف حمایتی از طرح های پسادکتری به صورت حق الزحمه پژوهشگر پسادکتری ۸۰ درصد حقوق استادیار پایه یک، مسئول طرح ۲۰ میلیون تومان و همینطور هزینه اجرای طرح تا سقف ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
سقف حمایتی مشترک از طرح های پژوهشی که شامل یک استاد یا بیشتر از آن از یک دانشگاه هستند، حداکثر یک میلیارد تومان، بیشتر از یک استاد از چند دانشگاه مختلف، حداکثر دو میلیارد تومان و در نهایت پشتیبانی از طرح هایی که تا TRL 3 هستند حداکثر دو میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
سرویسهای نوین شبکه، سامانه ها و تجهیزات شبکه و شبکه دسترسی رادیویی از موضوعات پشتیبانی از دوره های پسادکتری تعیین شده است.
پشتیبانی از طرح های پژوهشی در محورهای زیر صورت خواهد گرفت:
- Cell- Free Massive MIMO
- Reconfigurable Intelligent Surfaces (RIS)
- High Altitude Platform Systems (HAPS)
- Massive MIMO (mMIMO)
- Beamforming
- FSO 100 Gbps/ Long Range
- MMWave Cellular Network
- TeraHertz Communications
منبع:

1402/11/19
13:57:27
5.0 / 5
148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل