برگزاری سومین همایش فناوری های نوین دریایی به میزبانی نوشهر

برگزاری سومین همایش فناوری های نوین دریایی به میزبانی نوشهر

دانلود فایل: استاد دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر از برگزاری سومین همایش فناوری های نوین دریایی به میزبانی نوشهر در سال 97 اطلاع داد.


ابوطالب مطلبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به به نقش مهم و سازنده مدیریت دانش در ارتقاء سطح كیفی دانشجویان اظهار نمود: با عنایت به تعریفی كه مدیریت دانش در تبدیل دانش پنهان به دانش آشكار دارد هدف اصلی پویایی مدیریت دانش و گردآوری دانش های پنهان در نیروهای مسلح به منظور تصمیم گیری راهبردی است.
وی اضافه كرد: باید با استفاده از دانش های موجود در سازمان آینده نگری كرد و تصمیمات راهبردی در سطح كلان نیروهای مسلح بخصوص ارتش و به صورت خاص نیروی دریایی راهبردی ارتش گرفت.

استاد دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با بیان این كه مدیریت دانش باعث تصمیم گیری های مناسب می گردد خاطرنشان كرد: مدیریت دانش به آموزش پویا بخصوص در بزرگترین دانشگاه دریایی خاورمیانه كمك می نماید.

مطلبی با اشاره به كمك مدیریت دانش به رفع مشكلات اظهار داشت: هر سازمانی مشكلات خاص خویش را دارد و همه تلاش این دانشگاه این است كه با كمك مدیریت دانش بر مشكلات پیش روی بیش از پیش پیروز شود.

وی با اشاره به این كه یكی از اهداف مدیریت دانش انتقال تجربه است تصریح كرد: این مدیریت باید بتواند آن چه كه در ذهن اندیشمندان است را روی كاغذ پیاده كند.

استاد دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با مثبت ارزیابی كردن وضعیت علمی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر ابراز كرد: به لحاظ علمی حركت روبه جلو در این دانشگاه از سال ها قبل بوده است اما اكنون با برنامه ریزی های مدون شتاب بیشتری یافته است.

وی تصریح كرد: سال قبل سه همایش بزرگ علمی فناوری در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار گردید و باید گفت حركت رو به جلو محسوس است.

مطلبی اظهار نمود: در زمینه تعداد اعضای هیات علمی ظرف دو سال قبل بیش از 44 نفر به اعضای هیات علمی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر اضافه شده است كه رشد بی نظیری نسبت به گذشته را نشان داده است.


1396/11/30
14:01:45
5.0 / 5
4428
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل