در محل نمایشگاه های بین المللی ارمنستان صورت می گیرد؛

برپایی نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ایران در حوزه فناوری اطلاعات

برپایی نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ایران در حوزه فناوری اطلاعات

دانلود فایل: نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای اولین بار از اول تا سوم تیرماه 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی ارمنستان در شهر ایروان برپا می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، از خدمات ویژه این نمایشگاه می توان به تأسیس و راه اندازی دفتر خدمات پشتیبانی مشاركت كنندگان، چاپ و توزیع كتاب نمایشگاه به سه زبان ارمنی روسی و گرجی و فراهم شدن امكان مشاركت اقساطی و مشاركت غیر حضوری اشاره نمود.
خدمات پشتیبانی مشاركت كنندگان در ایروان پایتخت ارمنستان راه اندازی می گردد و به صورت دفتر نمایندگی تك تك مشاركت كنندگان عمل می كند. این دفتر به مدت یك سال به صورت مجانی به مشاركت كنندگان خدمات عرضه می دهد. اهم خدمات دفتر پشتیبانی شامل عرضه خدمات رفاهی و اقامت مجانی مشاركت كنندگان در سفرهای آتی، رصد فرصتهای كسب درآمد بازار ارمنستان (و كشورهای آسیای میانه) و اطلاع رسانی به مشاركت كنندگان و هماهنگی جلسات كاری در كشور ارمنستان می گردد.
با برنامه ریزی های دقیق و تمهیدات اندیشیده شده نزدیك به 50 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند كرد كه شامل فعالان و سرمایه گذاران حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از كشورهای ارمنستان، گرجستان و روسیه می گردد.
در كنار این نمایشگاه و به صورت همزمان جلساتی هم با اتحادیه های مرتبط از جمهوری ارمنستان و گرجستان برگزار می گردد كه هم افزایی مناسبی را چه از جهت استقبال و چه از جهت فراهم سازی بستر تعاملات جدید به وجود می آورد.
از جمله محورهای مختلف این نمایشگاه می توان به دانش دیجیتال و محتوای الكترونیكی، پایگاه های اینترنتی و نشر دیجیتال، نرم افزارهای همراه و هوشمند، بازی و هنرهای دیجیتال، كسب وكارهای نوپا و رسانه های اجتماعی اشاره نمود.
بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست جمهوری، این نمایشگاه در اكسپو ایروان (محل نمایشگاههای بین المللی ارمنستان) در فضایی حدود 3 هزار مترمربع برگزار می گردد و شركتهای دانش بنیان از حمایت های تبلیغاتی ویژه ای برخوردار خواهند بود. هدف از حضور شركتهای دانش بنیان، فراهم آوردن بستر توسعه صادرات و رصد فرصتهای كسب درآمد در این نمایشگاه بزرگ است.1396/12/15
14:01:20
5.0 / 5
4668
تگهای خبر: دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل