نتایج اولین روز رقابت های ربوكاپ؛

انتخاب 3 ربات برتر آتش نشان، تیم دانشگاه آزاد قزوین رتبه اول لیگ ربات های صنعتی

انتخاب 3 ربات برتر آتش نشان، تیم دانشگاه آزاد قزوین رتبه اول لیگ ربات های صنعتی

دانلود فایل: در لیگ ربات های آتش نشان بخش كاربردی سیزدهمین دوره رقابت های بین المللی ربوكاپ آزاد ایران تیم ˮرویانˮ رتبه اول و تیم دانشگاه آزاد قزوین حائز رتبه دوم شد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا در اولین روز از سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوكاپ آزاد ایران 2018 رقابت ها در سه بخش دانش آموزی، دانشجویی و كاربردی در لیگ های مختلف برگزار گردید كه نتایج آن به این شرح است:

لیگ ربات های صنعتی

در اولین مرحله لیگ ربات های صنعتی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با كسب 5.37 امتیاز مقام اول را به دست آورد. در مرحله دوم هم تیم elect مقام نخست را از آن خود كرد و در سومین مرحله تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست به مقام اول دست یابد.

لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز كودك

در این لیگ تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با نتیجه 7 بر صفر از سد تیم BitBots آلمان گذشت.

تیم Rhoban فرانسه 8 بر صفر تیم ZJUDancer چین را شكست داد. تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در بازی دوم خود با حساب 4 بر صفر از سد ZJUDancer چین گذشت.

تیم BitBots آلمان 11 بر صفر تیم Rhoban فرانسه را شكست داد و بازی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با Rhoban فرانسه، 2 بر یك به سود تیم فرانسوی به پایان رسید.

لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز نوجوان

در لیگ ربات های فوتبالیست انسان نما سایز نوجوان بازی تیم های MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و UD Robot دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان بدون گل مساوی به آخر رسید.

لیگ ربات های خانگی

در دور تمرینی لیگ ربات های خانگی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین 40 امتیاز به دست آورد.

لیگ ربات امدادگر

در آخر روز نخست مسابقات لیگ ربات های امدادگر تیم های Apollo، Aura، SEU-UniRobot و MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مجموع بیشترین امتیازات را كسب كردند.

ربات های پرنده فضای باز

در مرحله مقدماتی لیگ ربات پرنده فضای باز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با كسب 504.351 امتیاز به مقام اول رسید. تیم IRSE مقام دوم و تیم ATROD مقام سوم را از آن خود كردند.

لیگ ربات مین یاب كنترل از طریق دور

در مرحله مقدماتی اول لیگ ربات های مین یاب كنترل از طریق دور تیم Samauva با كسب 4500 امتیاز رتبه اول را به دست آورد. تیم های SRC و Royan هم با 1500 امتیاز به صورت مشترك حائز مقام دوم و تیم E4u با 1000 امتیاز حائز مقام سوم شد.

سایر تیم های این لیگ امتیازی كسب نكردند.

لیگ ربات مین یاب خودكار

در مرحله اول مقدماتی لیگ ربات های مین یاب خودكار تیم DSK با 11500 امتیاز مقام اول را به دست آورد و تیم ZR-positive با كسب 700 امتیاز به مقام دوم رسید.

در لیگ ربات مین یاب خودكار در مرحله دوم مقدماتی هم تیم DSK با 4700 امتیاز اول شد.

بخش كاربردی

در مرحله مقدماتی لیگ ربات های آتش نشان (پلاسكو) در بخش كاربردی تیم Royan با كسب 24 هزار و 400 امتیاز اول شد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی یزد با 20 هزار و 200 امتیاز مقام دوم را به دست آورد و تیم ARG با 19 هزار و 460 امتیاز سوم شد.
1397/01/18
14:34:25
5.0 / 5
4644
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل