امكان حضور دانشجویان 57 كشور عضو سازمان همكاری اسلامی در رقابت كنز

امكان حضور دانشجویان 57 كشور عضو سازمان همكاری اسلامی در رقابت كنز

دانلود فایل: دبیر اجرایی رقابت علمی كنز با تاكید بر اینكه دانشجویان و دانش پژوهان 57 كشور عضو سازمان همكاری اسلامی می توانند در رقابت دانشجویی كنز شركت نمایند، اظهار داشت: سن شركت كنندگان باید بین 18 تا 45 سال باشد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا محمدحسین قمری دبیر اجرایی رقابت علمی كنز، این رقابت را مسابقه ای بین دانش پژوهان، دانشجویان و استادان دانست كه ایده های خویش را در قالب یك ویدئوی حداكثر 5 دقیقه ای عرضه می كنند.

به گفته وی دانش پژوه در تعریف این رقابت به تمام دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی اطلاق می گردد.

دبیر اجرایی رقابت علمی كنز "سلامت"، "انرژی"، "فناوری اطلاعات و ارتباطات"، "اقتصاد" و "آب و محیط زیست را از حوزه های رقابت علمی كنز نام برد و خاطرنشان كرد: شركت كنندگان با هر رشته تحصیلی می توانند در این رقابت شركت نمایند.

قمری با اشاره به اینكه این رقابت در سطح جوامع اسلامی و بین الملل برگزار می شود، اظهار نمود: تمام دانشجویان در هر رشته و مقطعی و در هر دانشگاهی در ایران می توانند در این رقابت شركت كنند؛ ضمن آنكه دانشجویان 57 كشور عضو سازمان همكاری اسلامی (OIC) می توانند در این رقابت ثبت نام كنند.

دبیر اجرایی رقابت علمی كنز سن شركت كنندگان در این رقابت را 18 تا 45 سال ذكر و افزود: ایده های مطرح شده باید قابل اجرا باشند و ایده ها حداقل باید در سطح یك ماكت اجرا شده و از سوی استادان بزرگ علمی، تاییدیه علمی گرفته باشند.

علاقه مندان برای ثبت نام در این رقابت می توانند با رجوع به سایت WWW.MUSTAFAPRIZE.ORG بخش رقابت علمی كنز نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
1397/01/27
16:08:48
5.0 / 5
4453
تگهای خبر: دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل