در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران؛

دومین همایش ملی مراكز داده، زیرساخت و سرویس ها برگزار می گردد

دومین همایش ملی مراكز داده، زیرساخت و سرویس ها برگزار می گردد

دانلود فایل: دومین ˮهمایش ملی مراكز داده، زیرساخت و سرویس هاˮ در ایام نهم تا یازدهم اردیبهشت ۹۷ با حضور مسئولان وزارتخانه های علوم و ارتباطات در محل سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكترغلامرضا محمدخانی، دبیر همایش ملی مراكز داده، زیرساخت و سرویس ها اظهار داشت: به دنبال برگزاری موفق نخستین دوره از همایش در سال قبل كه با حضور ۲۱۰۰ شركت كننده و طی سه روز برگزارشد، دومین دوره این برای همایش ملی برنامه ریزی شده است.
وی اضافه كرد: طی دوره قبل ۱۷ كارگاه با حداكثر ظرفیت برگزار گردید كه برای این دوره هم ۲۰ كارگاه تخصصی برنامه ریزی شده است.
دبیر دومین همایش ملی مراكز داده، زیرساخت و سرویس ها به بعضی از كارگاه های این دوره اشاره نمود و اظهار داشت: كارگاه امنیت از جانب مركز ماهر، كارگاه استانداردسازی مراكز داده توسط سازمان فناوری اطلاعات و كارگاه آموزشی ممیزی توسط شركت خارجی EPI همچون كارگاه های آموزشی در نظر گرفته شده برای این دوره است.
دكترمحمدخانی درمورد دیگر برنامه های همایش اظهار داشت: در این دوره از همایش ۳ سخنران كلیدی از كشورهای سوئیس، آمریكا و اسپانیا دعوت شده اند و همینطور موفق به دریافت مجوزها و تائیدیه های علمی برای بخش مقالات از ACM، IEEE، ISC شده ایم كه این یكی از نقاط قوت برای این دوره از همایش است.
بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، وی از افزایش تعداد حامیان این دوره از همایش اطلاع داد و اظهار نمود: سازمان فناوری اطلاعات ایران و بعضی از شركت های بزرگ در بخش خصوصی همچون حامیان دیگر این دوره از همایش هستند.1397/02/09
23:31:18
5.0 / 5
4950
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل