400 دستگاه خودرو برقی دانشگاه آزاد قزوین وارد بازار می گردد

400 دستگاه خودرو برقی دانشگاه آزاد قزوین وارد بازار می گردد

دانلود فایل: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین از دریافت مجوز شماره گذاری خودروی برقی 2 نفره این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر است در پنج مرحله، 400 دستگاه از این خودرو وارد بازار شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، مراسم پاسداشت مقام معلم، با حضور دكتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، هیات رئیسه، اعضای هیات علمی و استادان در این واحد دانشگاهی برگزار گردید.
دكتر موسی خانی در این مراسم با اشاره به مشكلات دانشگاه های كشور در جذب دانشجو و پذیرش بدون كنكور داوطلبان، خطاب به استادان اظهار داشت: موفقیت دانشگاه مرهون تلاش و زحمات استادان است و برای ادامه كار اساساً نیازمند همراهی و همكاری استادان هستیم.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با 162 هزار رجوع به پایگاه های علمی رتبه اول كشور را به دست آورده است، اظهار نمود: این در شرایطی است كه تعداد دانشجویان این واحد دانشگاهی از برخی واحدهای دیگر كمتر است و جا دارد از تمام استادانی كه دانشجویان را به سمت تحقیق و پژوهش سوق می دهند، تشكر كنم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین از دریافت مجوز شماره گذاری خودروی برقی 2 نفره این دانشگاه اطلاع داد و اضافه كرد: مقرر است در پنج مرحله، 400 دستگاه از این خودرو وارد بازار شود. به صورت جدی به دنبال جذب سرمایه گذار برای این محصول بومی و تولید شده توسط پژوهشگران خود هستیم و دولت و شخص رئیس جمهور هم از آن حمایت می كنند.
دكتر موسی خانی با تاكید بر اینكه دانشگاه ها باید تحقیق و پژوهش را در اولویت قرار دهند، تصریح كرد: امروز بیشتر دانشگاه های جهان به سمت استارتاپ ها، محصولات نوآورانه و تولید ثروت از محل دانش حركت می كنند. ازاین رو برای تحقق شعار امسال كه سال "حمایت از كالای ایرانی" است، دانشگاهیان باید به تولیدكنندگان برای عرضه محصولات باكیفیت كمك كنند.
وی با اشاره به اینكه امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین یك اكوسیستم كارآفرینی تولید كند، اظهار داشت: همه شرایط این اكوسیستم فراهم است، به جز نیروی انسانی خلاق، توانمند و ماهر كه باید بتواند از این امكانات، شرایط و منطقه صنعتی پیرامون خود استفاده نماید.
دكتر موسی خانی در انتها اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می تواند همواره برای كشور یك الگوی خوب و موفق باشد.
بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، اجرای تواشیح، اجرای موسیقی زنده و تقدیر از مدیران و استادان برتر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، از دیگر بخش های این مراسم بود. همینطور استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با تشكیل جلسات و كارگروه های مختلف، به بررسی مسایل و مشكلات مربوط به حوزه آموزش و پژوهش پرداختند.1397/02/18
12:29:34
5.0 / 5
4960
تگهای خبر: تولید , دانشجو , دانشگاه , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل