رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی:

پشتیبانی از كالای ایرانی در گرو حفظ نخبگان در كشور است

پشتیبانی از كالای ایرانی در گرو حفظ نخبگان در كشور است

دانلود فایل: رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی اظهار داشت: ما می توانیم با نگهداشتن نخبگان و مستعدان برتر در كشور و با استفاده از توانمندی آن ها شعار پشتیبانی از كالای ایرانی را تحقق ببخشیم و كشور را از وجود كالاهای خارجی بی نیاز نماییم.


سعید احمدزاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نقش نخبگان در تحقق شعار سال، پشتیبانی از كالای ایرانی، اظهار نمود: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود در ابتدای سال دانش آموختگان، دانشجویان و دانشگاهیان را یكی از مهم ترین ظرفیت های كشور دانستند و فرمودند این جمعیت فعال و مستعد می تواند كشور را در عرصه كار، تلاش و تولید سرآمد كند.
وی ادامه داد: خیلی از كالاهای خارجی كه امروزه در كشور ما زبانزد هستند، به كمك نخبگان و دانش آموختگان برتری تولید می گردد كه به خارج از كشور مهاجرت كرده اند و امروزه در معتبرترین مراكز علمی و تولیدی مشغول فعالیت هستند. پس ما می توانیم با نگهداشتن نخبگان و مستعدان برتر در كشور و با استفاده از توانمندی آن ها این شعار را تحقق ببخشیم و كشور را از وجود كالاهای خارجی بی نیاز نماییم.
رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی خاطرنشان كرد: بنیاد نخبگان تلاش می كند با برگزاری جشنواره های منطقه ای رویش كه این جشنواره در منطقه ما با عنوان جشنواره اختراعات و ابتكارات رویش خاوران برگزار می گردد از اختراعات و تولیدات ایرانی حمایت كند و با گسترش فرهنگ دانش بنیان و راه اندازی شركت های فناور به تولید ملی و افزایش كیفیت آن كمك نماید.
احمدزاده تصریح كرد: بعضی از كالاهای ایرانی كه هم اكنون بعنوان یك كالای معتبر در كشور تولید می شود، حاصل خدمات شركت های دانش بنیانی است كه برگزیده جشنواره های رویش بنیاد نخبگان بوده اند و از معاونت علمی و فناوری تائیدیه گرفته اند.
1397/02/28
12:54:36
5.0 / 5
4432
تگهای خبر: تولید , دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل