تولید پودری برای درمان دیابت از كلاهك میوه بادمجان

تولید پودری برای درمان دیابت از كلاهك میوه بادمجان

دانلود فایل: دانشجوی دكتری دانشگاه آیوه امریكا در دبی موفق به تولید پودری برای درمان بیماران دیابتی از كلاهك میوه بادمجان شده است.


پروین علیپور نصیرمحله، دانشجوی دكتری رشته زمین شناسی زیست محیطی از دانشگاه آیوه امریكا در دبی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: در این طرح، ابتدا كلاهك میوه بادمجان را بر روی چند موش كه مبتلا به دیابت نوع یك و دو بودند، آزمایش كردم كه نتیجه بسیار معجزه آسایی نشان داد و در نمونه انسانی هم افراد زیادی داوطلب شدند و بعد از استفاده از این محصول نتیجه مثبتی بر روی آنها حاصل شد.
وی با بیان این كه احتمال این كه این داروی گیاهی لوزالمعده را وادار به ترشح مرتب انسولین كند وجود دارد، اظهار داشت: نتیجه گیری این عمل نیازمند كار علمی است.

علیپور تصریح كرد: این اختراع در اظهارنامه با شماره 139650140003008337 در اداره ثبت اختراعات ایران در مرحله استعلام است.
وی با تاكید بر این كه از میوه بادمجان موفق به تولید پنج محصول شده است، خاطرنشان كرد: تولید رنگ خوراكی از پوست بادمجان اولین طرحی بود كه داشتم؛ این رنگ خوراكی دارای خواص ضد بیماری سرطان است كه از تبدیل شدن سلول سالم به سلول سرطانی جلوگیری می كند.

علیپور، تولید آرد خوراكی از پوست خشك بادمجان، تولید كود طبیعی و یا مكمل های غذایی ماهی از كاسه میوه بادمجان را از دیگر دستاوردهای خود از میوه بادمجان عنوان نمود.1397/04/16
17:04:26
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: تولید , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل