تجهیز آزمایشگاه علوم شناختی دو دانشگاه اصفهانی به فناوری های پیشرفته

تجهیز آزمایشگاه علوم شناختی دو دانشگاه اصفهانی به فناوری های پیشرفته

دانلود فایل: آزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه علوم پزشكی اصفهان و دانشگاه اصفهان با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و در جهت ترویج دانش علوم شناختی در استان اصفهان به چندین دستگاه و فناوری های پیشرفته در حوزه های علوم شناختی مجهز شدند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر محمد حسین مقامی، كارشناس ارشد ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی اعلام نمود: چهار دستگاه شامل "سیستم 64 كاناله نوار ثبت سیگنال های مغز"، "تحریك مغز با جریان مستقیم"، "سیستم رهگیر چشمی" و دستگاه "طیف نگاری فرو سرخ از مغز" در آزمایشگاه مشترك دانشگاه علوم پزشكی و دانشگاه اصفهان نصب و افتتاح شد.
وی ادامه داد: با تجهیز آزمایشگاه علوم شناختی اصفهان به سیستم های پیشرفته فناوری ها درحوزه های علوم شناختی مقرر شده است سمینارهای آموزشی در سطح این استان با محوریت این آزمایشگاه برگزار گردد.
با هدف توسعه و گسترش دانش علوم شناختی در دانشگاه علوم پزشكی و دانشگاه اصفهان و هم استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بالقوه درسطح مراكز علمی و تخصصی این استان و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، مراحل اجرایی تولید و راه اندازی آزمایشگاه علوم شناختی در مركز مشترك دانشگاه علوم پزشكی و دانشگاه اصفهان از مدتی پیش شروع شده بود.
با اجرایی شدن مراحل راه اندازی آزمایشگاه علوم شناختی اصفهان در ساختمان دانشكده روان شناسی دانشگاه اصفهان، نصب دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز حوزه های علوم شناختی دراین آزمایشگاه هم شروع شده و همزمان آموزش فنی تجهیزات برای ارتقای دانش علمی دست اندركاران هم درحال انجام است.1397/05/01
13:27:14
5.0 / 5
4574
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل