طی حكمی از سوی وزیر علوم؛

رئیس جدید پارك علم و فناوری خراسان رضوی منصوب گردید

رئیس جدید پارك علم و فناوری خراسان رضوی منصوب گردید

دانلود فایل: طی حكمی از جانب دكتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دكتر رضا قنبـری، دانشیار گروه آموزشی ریاضی كاربردی دانشگاه فردوسی مشهد به سمت رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان رضوی منصوب گردید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در حكم وزیر علوم خطاب به دكتر قنبری آمده است: "با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی و بر مبنای پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری، به باعث این حكم به سمت رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان رضوی منصوب می شوید.
امید است كه جنابعالی با تعامل مؤثر با مدیریت استان و دستگاه های اجرایی استان در تأمین زیرساخت های لازم برای توسعه‌ی پارك و حل مشكلات پیش روی شركت ها و مؤسسات دانش بنیان و مستقر در پارك اقدام فرمانید.
همچنین، تولید روابط نظام مند، مؤثر و هدفمند با دانشگاه های استان به منظور تولید زمینه لازم برای بهره گیری دانشگاهیان از ظرفیت های پارك علم و فناوری در تجاری سازی دستاوردهای علمی و پژوهشی را موردنظر خویش قرار دهید.
بدیهی است در این راستا، راهكارهای مؤثر در ارتقای جایگاه پارك بعنوان نقطه كانونی حوزه فناوری و نوآوری منطقه باید اندیشیده شود. مشاركت و ایفای نقش مؤثر در ارتقای زیست بوم نوآوری و كارآفرینی منطقه و همراهی و همكاری با نقش آفرینان اصلی این زیست بوم و توجه خاص به توسعه كیفی مؤسسات مستقر در پارك در كنار توسعه كمی و حل مشكلات پیش روی آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
از جنابعالی انتظار می رود كه ارتقای كمی و كیفی خدمات و حمایت های موردنیاز توسعه كسب وكار مؤسسات در بازارهای منطقه ای، فرا منطقه ای، ملی و بین المللی و بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی در توسعه كالبدی پارك، تنوع بخشی به منابع مالی موردنیاز پارك علم و فناوری و افزایش نسبت درآمدهای اختصاصی پارك به اعتبارات دولتی را مورد اهتمام ویژه خود و همكاران محترم در پارك علم و فناوری استان خراسان رضوی قرار دهید.
ان شاءالله با توكل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی مأموریت ها و وظایف محوّطه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همكاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراكز دولتی و خصوصی حوزه‌ی فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید."
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر رضا قنبری دانشیار دانشكده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد است كه دوره كارشناسی ریاضی كاربردی را در دانشگاه فردوسی مشهد و دوره های كارشناسی ارشد و دكتری ریاضی كاربردی را در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است.
وی استاد برگزیده دانشگاه فردوسی مشهد در سال ۱۳۹۲ بوده و تابحال ۴۵ مقاله در مجلات و نشریات و ۲۵ مقاله در مجامع و كنفرانس های معتبر داخلی و بین المللی عرضه كرده است.
از سوابق اجرایی وی می توان به معاون آموزشی – فرهنگی دانشكده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶، معاون تولید و توسعه واحدهای فناورپارك علم و فناوری خراسان از سال ۱۳۹۶ تابحال و مشاور و مدیرآرندی شركت دانش بنیان بهپویان از سال ۱۳۹۲ تابحال اشاره نمود.
همینطور وزیر علوم در نامه جداگانه ای از خدمات دكتر سید حسن علم الهدایی، رئیس سابق پارك علم و فناوری استان خراسان رضوی و استاد دانشكده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد، در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی كرد.
1397/05/11
16:59:35
5.0 / 5
4541
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل