تقدیر از برترین های دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشكی كشور

تقدیر از برترین های دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشكی كشور

دانلود فایل: نفرات برتر دهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی كشور در حیطه های استدلال بالینی، آموزش پزشكی، تفكر علمی در علوم پایه، فلسفه پرشكی و كارآفرینی در دو بخش انفرادی و گروهی با حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت و رییس دهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی كشور مورد تجلیل قرار گرفتند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در حیطه استدلال بالینی در بخش انفرادی، محمد امیری از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، پیام ریاحی سامانی و امیرسالار نوربخش از دانشگاه علوم پزشكی اصفهان و رضوان آقایی پور از دانشگاه علوم پزشكی لرستان صاحب مدال طلا شدند؛ همینطور پیام ریاحی سامانی، ملیكا صمدی، امیرسالار نوربخش و علی حاجی هاشمی از منطقه 7 آمایشی مدال طلای حیطه استدلال بالینی گروهی را از آن خود كردند.

در بخش انفرادی حیطه آموزش پزشكی الهام دانش پرور، پوریا رستم زاده و نگارسادات احمدی از دانشگاه علوم پزشكی تهران و در بخش گروهی حیطه آموزش پزشكی، سعیده فرشباف، صبا مهرتبار و نگار تلسچیان تبریزی از منطقه 2 آمایشی كشور، صاحب مدال طلا شدند.

در بخش انفرادی حیطه تفكر علمی در علوم پایه، مبینا قاسمی از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، ستاره سلطانی از دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه، امیرمحمدزاده از دانشگاه علوم پزشكی تبریز و فریده حاتمی از دانشگاه علوم پزشكی بیرجند و در بخش گروهی این حیطه هم مبینا قاسمی، جواد خانعلی، محمدرضا اذانگوخیاوی و ملیكا برومند صبور حائز رتبه اول و مدال طلا شدند.

در حیطه فلسفه پزشكی در بخش انفرادی، محمدعلی رنگین كمان از دانشگاه علوم پزشكی تهران، ارسلان نظری از دانشگاه علوم پزشكی یزد و سجاد نوروزی از دانشگاه علوم پزشكی اصفهان و در بخش گروهی آذر قاسمی، محمد دهقان نژاد و آرشام امجدیان از منطقه 3 آمایشی توانستند مدال طلا را از آن خود كنند.

مدال طلا در بخش انفرادی حیطه كارآفرینی به كسری حاتم پور گراویانی، فرشاد شاه كرمی و صفورا دری از دانشگاه علوم پزشكی تهران و در بخش گروهی به سارا صفایی، هانیه سیاوشی، محمدعلی محمدی و حامد فرزانه از منطقه 8 آمایشی رسید.

در بخش انفرادی حیطه مدیریت نظام سلامت هم فرید علی نژاد از دانشگاه علوم پزشكی تبریز، نیما قاسمی از دانشگاه علوم پزشكی اصفهان و محمود خدادادگی از دانشگاه علوم پزشكی تهران و در بخش گروهی هم محمدحسین عسگردون، عاطفه بهكار، زهرا فولادی و مصیب سلیمانی از منطقه 10 آمایشی صاحب مدال طلا شدند.
1397/05/19
23:03:02
5.0 / 5
4909
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل