اقامت گرجستان

اقامت گرجستان

دانلود فایل: بسیاری از كارآفرینان ایرانی، ترك، روس، آلمانی، آمریكایی و اروپایی گرجستان را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود انتخاب كرده اند.


با توجه به سوالات متعدد همراهان گرامی پی کی اینوست در مورد اقامت گرجستان و نحوه اخذ اقامت گرجستان بر آن شدیم تا توضیحات اجمالی در این مورد را در قالب یک توضیح کوتاه با سر فصل اقامت گرجستان در اختیار شما قرار دهیم. در ابتدا لازم به ذکر است که شهروندان ایرانی جهت سفر به کشور گرجستان نیاز به اخذ ویزا ندارند و فقط همراه داشتن پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه جهت سفر به گرجستان و اخذ اقامت گرجستان کافی خواهد بود.
   بسیاری از کارآفرینان ایرانی ، ترک ، روس ، آلمانی ، آمریکایی و بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی گرجستان را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود انتخاب کرده اند، دلیل این انتخاب موقعیت اقتصادی ویژه کنونی گرجستان در جهان می باشد. گرجستان با نزدیک به شش درصد رشد اقتصادی و تورم زیر یک درصد بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار فراهم کرده است .
    برای ایجاد کسب و کار و بهره مندی از موقعیت ویژه اقتصادی گرجستان لازم است تا برای اخذ اقامت گرجستان اقدام کنیم. دارنده کارت اقامت گرجستان دارای تمامی حقوق شهروندی گرجستان می باشد و به عبارتی با اخذ اقامت گرجستان اولین قدم در راستای ایجاد کسب و کار و کسب در آمد در یک اقتصاد سالم و پویا و پایدار برداشته شده است.

شما می توانید بدون نیاز به سرمایه گذاری به 3 روش اقدام به اخذ اقامت گرجستان نمایید:

1- اقامت کارمندی

اقامت گرجستان از طریق کارمندی به صورت یک ساله توسط شرکت پی کی اینوست و بصورت کاملا قانونی برای متقاضیان قابل اخذ می باشد. شرکت پی کی اینوست مفتخر است که تنها مجموعه اخذ اقامت کارمندی می باشد که از طریق شرکتهای واقعی و معتبر با سوابق بیش از 10 سال اقدام به اخذ اقامت گرجستان از طریق کارمندی می نماید تا در سنوات بعدی هیچ مشکلی برای متقاضی ایجاد نگردد.

2- اقامت دانشجویی

در صورتی که قصد تحصیل در گرجستان را دارید، می توانید پس از ثبت نام در دانشگاه اقدام به اخذ اقامت دانشجویی نمایید. در سالهای اخیر تعداد دانشگاهها و تنوع رشته های آموزشی در گرجستان رشد چشمگیری داشته است و ارتباط دانشگاههای گرجستان با دانشگاههای بین المللی باعث افزایش کیفیت آموزشی و بهتر شدن رتبه علمی این دانشگاهها در مجامع بین المللی شده است.
 

3- اقامت از طریق ازدواج

در صور ازدواج با شهروند گرجستان شما می توانید با ارایه مدارک ازدواج به دایره ازدواج اداره ثبت گرجستان اقدام به اخذ اقامت گرجستان نمایید.

پس از اخذ اقامت گرجستان ، شما به عنوان یکی از اعضای خانواده پی کی اینوست یکی از حلقه های اقتصادی پی کی اینوست در کشور گرجستان خواهید بود و ورود شما به کشور گرجستان آغاز تعهدات ما برای حمایت از شما است تا بتوانید در یکی از زمینه های اقتصادی مورد تایید کارشناسان پی کی اینوست با موفقیت شروع به فعالیت نمایید. همکاران زحمتکش پی کی اینوست همواره به عنوان یک دوست و حامی در کنار شما هستند تا با کمترین هزینه بتوانید کار و زندگی جدید خود را در کشوری امن آغاز کنید. 

1397/05/27
19:22:53
5.0 / 5
4701
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل