اختصاص اعتبار سرمایه‏ گذاری خطرپذیر وزارت ICT به صندوق فناوری یزد

اختصاص اعتبار سرمایه‏ گذاری خطرپذیر وزارت ICT به صندوق فناوری یزد

دانلود فایل: مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد از اختصاص بخشی از بودجه اختصاصی وزارت ارتباطات برای سرمایه‏ گذاری خطرپذیر به صندوق پژوهش و فناوری استان یزد اطلاع داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، محمد سپهر در جلسه مشترك با مدیر كل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به نامه‏ نگاری‏ ها و برگزاری جلسات با وزیر ارتباطات، اظهار داشت: بر طبق این نامه‏ نگاری‏ ها مقرر شد كه بخشی از بودجه اختصاصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سرمایه‏ گذاری خطرپذیر، در اختیار صندوق پژوهش و فناوری استان یزد قرار گیرد.
وی اضافه كرد: پشتیبانی از ایده‏ های جدید و قدرتمند در قالب سرمایه گذاری خطرپذیر می تواند تاثیر بسزایی در شكوفایی ایده هایی داشته باشد كه به علت نبود امكانات مالی توسعه نیافته‏ اند.
اكرم فداكار، مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد هم در این جلسه با اشاره به توسعه زیرساخت های ارتباطی و فناوری در استان و هدف اصلی آن كه اشتغال جوانان در كسب و كارهای اینترنتی و تامین محتوا توسط آنهاست، بیان كرد: فاوا درصدد توسعه زیرساخت‏ها برای توسعه این مشاغل است و صندوق پژوهش و فناوری استان یزد می‏ تواند نقش تعیین‏ كننده ‏ای در این زمینه داشته باشد.
وی اضافه كرد: به همین منظور اعتبارات تخصیص یافته برای سرمایه گذاری خطرپذیر از جانب وزارت ICT به صندوق پژوهش اختصاص خواهد یافت.
در این نشست مقرر شد صندوق پژوهش و فناوری استان یزد با كمك سازمان ICT برای توسعه اشتغال در زمینه فاوا ورود جدی تری داشته باشد و نقش صندوق برای توسعه فناوری اطلاعات در استان توسعه یابد.
همچنین قرار شد كه با عنایت به وجود مجمع فعالان یزدی در حوزه ICT شهر تهران، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد جلسه مشتركی با این افراد صاحب نظر برگزار كند تا راه های توسعه فاوا در استان را با این افراد بررسی كند.
1397/06/05
13:58:46
5.0 / 5
4712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل