صادرات 13 میلیون دلاری شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 96

صادرات 13 میلیون دلاری شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 96

دانلود فایل: رییس شهرك علمی وتحقیقاتی اصفهان اظهار داشت: صادرات این شهرك از رقم یك میلیون دلار در سال 1392 به رقم 13 میلیون دلار در سال 1396 رسیده است.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، مهدی ابطحی امروز (دوشنبه) در حاشیه سی و پنجمین كنفرانس جهانی پارك های علم وفناوری كه در هتل عباسی اصفهان برگزار شد، اظهار نمود: شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان در توسعه پارك ها پیشرو كشور است. دو سال پیش با رای بسیار بالا میزبانی سی و پنجمین كنفرانس 2018 را بعنوان موفقیتی بزرگ گرفتیم.
وی اضافه كرد: باوجود تحریك های مختلف ضد ایران، 150 پارك خارجی به همراه سفرای برخی كشورها در این كنفرانس حضور دارند. این پارك ها از كشورهای بزرگ آسیایی، آفریقایی و اروپایی هستند.
رییس شهرك علمی وتحقیقاتی اصفهان در مورد رشد صادرات شهرك علمی وتحقیقاتی اصفهان، اظهار داشت: صادرات این شهرك از رقم یك میلیون دلار در سال 1392 به رقم 13 میلیون دلار در سال 1396 رسیده است.
وی اضافه كرد: گردش مالی شركت ها 400 میلیارد تومان است، اما لازمه توسعه ما ارتباطات بین المللی است كه این كنفرانس كمك زیادی می تواند داشته باشد.
ابطحی افزود: در این كنفرانس مذاكرات به دو صورت شكل می گیرد و در جهت حل چالش پارك ها و هم چنین توسعه پارك ها این كنفرانس می تواند در نهایت به این تعاملات كمك نماید و سبب رشد اقتصاد دانش بنیان شود.1397/06/12
21:06:30
5.0 / 5
3985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل