عرضه خدمات دستگاهی به شركت های دانش بنیان با تخفیف ویژه

عرضه خدمات دستگاهی به شركت های دانش بنیان با تخفیف ویژه

دانلود فایل: مركز صنعتی سازی نانو فناوری كاربردی به شركت های دانش بنیانی كه قصد استفاده از تجهیزات مستقر در این مركز را داشته باشند، تخفیف 10 تا 30 درصدی عرضه می دهد.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، مركز صنعتی سازی نانو فناوری كاربردی (ICAN) به شركت های دانش بنیان تخفیف های خدمات دستگاهی 10 تا 30 درصدی بر مبنای نوع شركت و حجم خدمات دریافتی عرضه می دهد.

خدمات دستگاه های ساخت و تولید در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی این مركز در قالب 6 پلت فرم فناوری همچون نانو الیاف، نانو كامپوزیت پلیمری، نانو پوشش های سخت، پلاسمای سرد، نانو كویتاسیون و نانو مواد به شركت های دانش بنیان عرضه می گردد.

شركت های دانش بنیان به منظور مشاهده لیست خدمات ساخت و تولید عرضه شده در مركز صنعتی سازی نانوفناوری كاربردی (ICAN) می توانند به سایت icanano.ir بخش لیست خدمات و یا سایت daneshbonyan.ir رجوع كنند. جهت استفاده از خدمات ویژه هم می توانند درخواست خویش را در سامانه Bizservices.ir تحت عنوان "خدمات مركز صنعتی سازی نانو فناوری كاربردی" ثبت كنند.

مركز صنعتی سازی نانو فناوری كاربردی به عنوان یك مركز ساخت و تولید در مقیاس نانو فعالیت های خویش را مبتنی بر تولید روابطی كارآمد و معنادار بین پژوهشگران و محققان حوزه فناوری نانو و متقاضیان صنعتی متمایل به بهره مندی از فناوری نانو، تعریف كرده است.

فعالیت های آیكن در دو زمینه "ارائه خدمات ساخت و "تولید با استفاده از تجهیزات مستقر در این مركز" و "همكاری فناورانه با یكی از مخاطبین (پژوهشگران فناوری نانو یا متقاضیان صنعتی)" اجرایی می گردد.

یكی از مخاطبین این مركز شركت های دانش بنیانی هستند كه برای توسعه كسب و كار خود نیاز به بهره مندی از ماشین آلات نانو را خواهند داشت. آیكن در فاز نخست، به منظور گسترش خدمات خود و افزایش تعامل و همكاری با شركت های دانش بنیان، درصدد برآمد تا شرایط ویژه ای جهت استفاده و بهره برداری شركت های دانش بنیان از تجهیزات ساخت و تولید در مقیاس نانو را پیشنهاد دهد.
1397/06/27
13:59:00
5.0 / 5
4700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل