در چهارمین جشنواره دریا مسیر پیشرفت صورت می گیرد

برپایی ۱۴سمینار و كارگاه تخصصی با محوریت دریا، كوشش برای تولید ارتباط میان دانشگاه وصنایع دریایی

برپایی ۱۴سمینار و كارگاه تخصصی با محوریت دریا، كوشش برای تولید ارتباط میان دانشگاه وصنایع دریایی

دانلود فایل: به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان و دانش‎آموزان با مبحث دریا، ۱۴ سمینار و كارگاه تخصصی در چهارمین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، در خلال برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت و به منظور آشنایی دانشجویان و دانش آموزان با موضوعات در رابطه با دریا، 14 سمینار و سخنرانی علمی، در جهت توسعه ارتباط میان نهادهای مختلف شامل ارگان های صنعتی، دانشگاهی و دانش آموزی برگزار می شود.
برپایی این كارگاه ها با عناوین مختلف در حوزه دریایی و با در نظر گرفتن موضوعاتی شامل ایده پردازی، توسعه كسب وكار، پیشبرد فرآیند ایده تا محصول و آخرین دستاوردهای دانشگاهی و صنعتی در زمینه دریایی در نظر گرفته شده است.
سمینارهای آموزشی در سه بخش صنعتی، دانشجویی و دانش آموزی با محوریت مزیت های دریا و با هدف تولید ارتباط بین جامعه دانشگاهی با صاحبان صنایع دریایی و همینطور آشنایی بیشتر دانش آموزان با حوزه دریا با همكاری سازمان ها، ارگان ها و نهادهای دریایی مانند سازمان صنایع دریایی، دانشگاه امام خمینی نوشهر، سازمان بنادر و دریانوردی، موسسه آموزشی كشتیرانی، موسسه آموزش تحقیقات علوم شیلات، نیروی دریایی راهبردی ارتش، نیروی دریایی سپاه و سایر نهادهای دریایی برگزار می گردد.
در انتها كارگاه ها و سمینارها، به شركت كنندگان گواهی حضور اعطا می گردد.
علاقمندان می توانند علاوه بر ثبت نام حضوری با استفاده از ارسال ایمیل به آدرس tc@ics.org.ir و یا تماس با شماره تلفن های 02142186150 و02142186153 برای حضور در این برنامه ها اقدام نمایند.

به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، چهارمین دوره جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» در بخش های «جشنواره فیلم كوتاه و عكس دانشجویی»، «مسابقات ربات های زیردریایی(ROV) »، «مسابقات طراحی و ساخت شناورهای دریایی (RSV) «، «مسابقه ملی ایده پردازی دریایی»، «طرح ها و دستاوردهای فناورانه دریایی كشور»، «جشنواره دانش آموزی دریا»، «نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دریایی كشور»، «رویداد استارت آپ دمو اپلیكیشن دریایی» و «رویداد كارآفرینی هوشمندسازی بنادر» به همت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، یكم الی سوم آبان ماه اول تا سوم آبان ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت mitc.isti.ir رجوع كنند.1397/07/16
22:38:16
5.0 / 5
4595
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل