در تبریز برگزار می شود

همایش تامین مالی شركت های دانش بنیان با سرمایه گذاری در بورس و فرابورس

همایش تامین مالی شركت های دانش بنیان با سرمایه گذاری در بورس و فرابورس

دانلود فایل: مدیرعامل موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه از برگزاری همایش سرمایه گذاری با عنوان ˮتامین مالی شركت های دانش بنیان با استفاده از سرمایه گذاری در بورس و فرابورسˮ در تبریز اطلاع داد.


سید احمد شكوری در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: این همایش روز شنبه، 12 آبان ماه جاری، از ساعت 16 تا 20 در سالن اجتماعات اداره كل استاندارد تبریز برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینكه این همایش مجانی بوده و حضور برای عموم آزاد هست، اظهار داشت: این همایش یكی از برنامه های جنبی نمایشگاه علوم و فناوری ربع رشیدی(رینوتكس) بوده و با همكاری موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه و استانداری آذربایجان شرقی و كارگزاری آگاه برگزار می گردد.

شكوری اظهار نمود: این همایش تخصصی بوده و با موضوعاتی در ارتباط با بازار سرمایه، روانشناسی بازار و تحلیل های بنیادی و تكنیكال سهام پربازده برای علاقمندانی كه قصد ورود به بازار بورس و سرمایه دارند، برگزار می گردد.
وی ادامه داد: سخنران اصلی این همایش دكتر عبده تبریزی، مدیرعامل سابق سازمان بورس و اوراق بهاداربوده و در این همایش در مورد سرمایه گذاری در بورس و تامین منابع مالی شركت های دانش بنیان با استفاده از بازار بورس و فرابورس مطالبی عرضه می گردد.
مدیرعامل موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه هدف از برگزاری این سمینار را فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به عموم مردم در مورد نحوه سرمایه گذاری در بازار بورس عنوان نمود و اظهار داشت: اغلب مردم، علاقمند به سرمایه گذاری در بازار طلا و ارز هستند ولی در بعضی مواقع این سرمایه گذاری باعث التهاب در كشور شده و افراد گاها متضرر می شوند، در حالیكه می توان با دریافت آموزش های تخصصی در موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه، با كاهش ریسك پذیری نسبت به خرید و فروش در بورس اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه فعالان و علاقمندان در حوزه بازار سرمایه می توانند در این همایش شركت نمایند، بیان كرد: شركت های دانش بنیان كه از نقاط مختلف كشور در نمایشگاه رینوتكس حضور دارند، در این سمینار شركت خواهند كرد.
وی تصریح كرد: در انتها این همایش، كارگاهی در حوزه سرمایه گذاری هم برگزار شده و گواهی شركت در این همایش به شركت كنندگان عرضه می گردد.
شكوری با اشاره به اینكه موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه، نخستین مركز تخصصی بورس در آذربایجان شرقی و شمالغرب كشور است، اظهار داشت: این موسسه با دریافت مجوز رسمی از سازمان بورس اوراق بهادار، از حدود پنج ماه گذشته فعالیت خویش را شروع كرده و آموزش تمامی دوره های تخصصی، نحوه سرمایه گذاری و تحلیل های تكنیكی و بنیادی در بورس در این موسسه زیر نظر سازمان بورس و فنی حرفه ای ارئه می گردد و بعد از برگزاری دوره های آموزشی مركز برای افراد، گواهی شركت در دوره ها عرضه می گردد.
وی تصریح كرد: متاسفانه استان ما در حوزه بورس از سایر استان ها همچون اصفهان و خراسان رضوی به علت عدم شناخت و آگاهی مردم بسیار عقب مانده است، در حالیكه تابلوی بورس استان ما دومین تابلوی بورس پس از كلانشهر تهران است و لازم است عرضه آموزش های تخصصی در حوزه بورس در استان جدی گرفته شود.1397/08/11
23:51:45
5.0 / 5
4683
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل