رییس مركز ملی فضای مجازی تاكید كرد

رسانه های نوین شریك قدرتمند سنتی ها

رسانه های نوین شریك قدرتمند سنتی ها

دانلود فایل: رییس مركز ملی فضای مجازی با تاكید بر نقش رسانه های نوین در شكل گیری اقتصاد، اظهار داشت: رسانه های نوین شریك قدرتمند سنتی ها هستند كه البته هنوز سن كمی دارند و به بلوغ نرسیدند اما شاهد تولید محتوا توسط كاربران هستیم.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، ابوالحسن فیروزآبادی امروز در اولین نشست همایش و نمایشگاه رسانه های نوین و شكل دهی نهادهای اجتماعی با اشاره به نقش فضای مجازی و رشد سریع آن در كشور بیان كرد: ما در حوزه تكنولوژیكی رشد سریعی داشتیم و شاید تحولات موبایل با پهنای باند بودیم و پلتفرم هایی ارائه شده كه با كمك آنها می توان به راحتی كار رسانه ای انجام داد.
وی با تاكید بر نقش رسانه های نوین و اثرگذاری ۴۰ تا ۵۰ درصدی آنها و این كه هنوز به بلوغ نرسیده و ساختارمند نیستند تصریح كرد: با این حال ما شاهد فعال شدن UGC و تولید محتوا توسط كاربران هستیم.
رییس مركز ملی فضای مجازی با تاكید بر ضرورت ساختارمند شدن رسانه های نوین اظهار نمود: هم اكنون توازن مناسبی در موضوعات مطرح در فضای رسانه ای نوین كشور وجود ندارد. برای مثال در حوزه سرگرمی، تولید محتوا در شبكه های اجتماعی بیش از اندازه تعادل است.
فیروزآبادی افزود: برخی موضوعات مانند مباحث اقتصادی ضروری می باشد كه علاوه بر شفاف سازی، آگاهی بخشی درباره ی آنها مورد توجه قرار بگیرد، هم چنان كه به كارگیری ابزارهای پولی مالی جدید در دنیا حوزه های جدیدی را بوجود آورده و این حوزه ها نیازمند آگاهی بخشی است.
وی هم چنین با اشاره به تحریم های آمریكا ضد ایران بیان كرد: در دور جدید تحریم های آمریكا، در رسانه های نوین برای مردم فضاسازی نكرده ایم، شاید علت آن این باشد كه مردم بیش تر درگیر موج های نوسان قیمت ها شدند. اما كاری كه آمریكا با ایران كرد، در طول تاریخ بی نظیر بوده است. تحریم آمریكا برای ایران سابقه 40 ساله دارد و جدید نیست اما این دفعه آمریكا همه دنیا را تحریم كرد كه با ایران رابطه نداشته باشند و این زورگویی آشكار است.1397/08/28
13:18:12
5.0 / 5
4743
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل