معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران خبر داد

تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان مازندران در ۲۸ آذر

تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان مازندران در ۲۸ آذر

دانلود فایل: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران از برگزاری نوزدهمین دوره گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری از بیست و چهارم آذرماه آگاهی داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، محمدحسین فاطمی اظهار نمود: نوزدهمین مراسم «هفته پژوهش و فناوری ملی و استانی» در آذرماه جاری با شركت دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارك های علم و فناوری، مراكز رشد و موسسات تحقیقاتی با رویكرد نوین و مزین به شعار «پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین، در خدمت تولیدملی» از تاریخ ۲۴ آذر ماه برگزار می گردد.
وی ادامه داد: همین طور نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار ملی از سوم تا ششم دی ماه امسال در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
دبیر نوزدهمین دوره گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری استان مازندران با اشاره به اینكه تولید و توسعه علم، دستیابی به فناوری برای ارتقای جایگاه علمی كشور در جهان و كسب ثروت به منظور بهبود وضع زندگی مردم و رفاه عمومی مرهون مطالعات و پژوهش های نخبگان، دانشمندان، پژوهشگران و فناوران است، اشاره كرد: هفته پژوهش و فناوری فرصت مناسبی را برای تمركز بر ابعاد پژوهش و فناوری در كشور فراهم می آورد تا تمامی ذی نفعان ضمن اطلاع از روند توسعه علم و فناوری در كشور و وضع موجود اقدامات موثری را با هدف توانمندسازی حوزه پژوهش و فناوری در دستور كار خود قرار دهند.
وی ادامه داد: همچون اهداف برگزاری هفته پژوهش ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح استان و ارتقای جایگاه فعالان این حوزه و برقراری ارتباط سازنده بین پژوهشگران و فناوران با جامعه و صنعت در سطح ملی و منطقه ای و احداث فضای تعاملی برای آشنایی ذی نفعان حال و آینده واحدهای پژوهش و فناوری با یكدیگر است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران با اشاره به اینكه مطابق مصوبات شورای سیاست گذاری برنامه های پیش بینی شده در این هفته در استان مازندران شامل برگزاری جشنواره دانش آموزی، انتخاب، معرفی و تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر و فناور برگزیده استان است، یادآورشد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان در دانشگاه مازندران از ۲۵ لغایت ۲۸ آذرماه و برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان در روز ۲۸ آذرماه جاری در دانشگاه مازندران از برنامه های دیگر این هفته است.1397/09/08
20:43:39
5.0 / 5
4023
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل