برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی در دانشگاه آزاد

برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی در دانشگاه آزاد

دانلود فایل: مدیركل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی در ماه جاری آگاهی داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر پیام نجفی با اشاره به اینكه نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، اظهار داشت: در این نمایشگاه صاحبان ایده و محصول و سرمایه گذاران دارای غرفه هایی مجزا خواهند بود.
وی با اشاره به اینكه محصولات بسیار زیادی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد كه باید به مرحله تجاری سازی و تولید انبوه برسد، اظهار نمود: یكی از رسالت های دانشگاه این است كه بعنوان حامی، صاحبان ایده را به سرمایه گذاران و صاحبان كسب وكار متصل كند تا ایده ها و محصولات وارد عرصه اقتصادی كشور شوند. بدین منظور اداره كل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه با همكاری معاونت های پژوهش و فناوری و معاونت علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مبادرت به برگزاری این نمایشگاه كرده است.
مدیركل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد: نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واقع در سازمان مركزی طبقه فوقانی پاركینگ طبقانی برپا میگردد.
نجفی در ادامه اشاره كرد: از آنجائیكه مراكز رشد مستقر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به نحو مطلوبی در حوزه ساخت تجهیزات پزشكی فعالیت دارند و از سویی كشور به این تجهیزات نیازمند است، برگزاری این نمایشگاه می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.
وی درانتها ابراز امیدواری كرد: برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی منجر به عقد قرارداد بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه شود.1397/09/10
23:14:46
5.0 / 5
4309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل