استارت آپ ویكند كشت و كال در دانشگاه كردستان شروع شد

استارت آپ ویكند كشت و كال در دانشگاه كردستان شروع شد

به گزارش دانلود فایل استارت آپ ویكند كشت و كال با حضور 50 نفر از صاحبان ایده، از امروز در دانشگاه كردستان شروع شد و تا سه روز ادامه دارد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، مدیر مركز نوآوری دانشگاه كردستان در مراسم افتتاحیه استارت آپ ویكند كشت و كال در دانشگاه كردستان، اظهار نمود: هدف اساسی مركز نوآوری اشتغالزایی است و گرچه نهادهای دیگری هم در این زمینه كار می كنند اما آنچه كار مركز نوآوری را از دیگر نهادها جدا می كند، اشتغالزایی و تولید كسب و كار با روش های جدید دنیا و شتاب دهی به این امر است.
وی اضافه كرد: در این استارت آپ دانشجویان و صاحبان ایده ها در طول سه روز سلسله آموزش هایی را می بینند و در انتها با سرمایه گذاران آشنا می شوند.
مدیر مركز نوآوری دانشگاه كردستان عنوان كرد: این استارت آپ با همكاری دانشگاه كردستان، پارك علم و فناوری و كارخانه نوآوری ژرفا برگزار می گردد و حامیانی هم از نهادهای مختلف دارد.
وی خاطرنشان كرد: وجه تمایز این استارت آپ، صدمه شناسی استارت آپ های پیشین است كه طی آن مشخص شد، نبود حامی و پشتیبان مهمترین مشكل در برگزاری این رویدادهاست.
سلیمانی با اشاره به اینكه در این استارت آپ تشویق های مادی كنار گذاشته شده است، اعلام نمود: برندگان بعنوان جایزه تحت حمایت مركز رشد دانشگاه و پارك علم و فناوری قرار می گیرند.
وی با اشاره به اینكه استارت آپ ها عموما با محوریت آی تی برگزار می شود، اظهار داشت: خوشبختانه مركز رشد دانشگاه با درك اهمیت توجه به پتانسیل های استان، نخستین استارت آپ را با محوریت كشاورزی برگزار می نماید و در ادامه هم باید سراغ رشته هایی برویم كه در تولید اشتغال مشكل دارند.
وی با اشاره به اینكه این استارت آپ نخستین رویداد مشترك دانشگاه كردستان و پارك علم و فناوری استان است، ابراز امیدواری كرد كه این رویدادها در آینده هم ادامه داشته باشد.


1397/09/22
13:46:39
5.0 / 5
4127
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل