گمرك اعلام كرد

شرایط ثبت اطلاعات گوشیهای وارداتی همراه مسافر

شرایط ثبت اطلاعات گوشیهای وارداتی همراه مسافر

دانلود فایل: گمرك جمهوری اسلامی ایران درباره چگونگی ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری توضیحاتی برای متقاضیان اعلام نمود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص ارسال اطلاعات گوشیهای مسافری ثبت شده در سامانه گمرك به وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرك جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود كه سپس ثبت اطلاعات به هیچ وجه نیازی به بازگشت حضوری به گمرك ایران به منظور پیگیری ارسال اطلاعات نیست و صرفاً سپس ثبت اطلاعات در سامانه گمرك، فایل مربوطه طبق بازه های زمانی اعلام شده به همتا ارسال میگردد.
بر این اساس، متقاضیانی كه قصد ثبت گوشیهای مسافری دو سیم كارته در سامانه گمرك را دارند، حتما باید هر دو شناسه IMEI تلفن همراه خودرا در سامانه گمرك ثبت كنند.
طبق اعلام گمرك جمهوری اسلامی ایران، اگر هر دو شناسه imei در سامانه ثبت نشود، فعال سازی برای هیچ كدام از سیم كارت ها صورت نمی گیرد.
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره علت تعلیق ثبت گوشی مسافری در سامانه همتا اعلام نمود كه در این زمینه قطع سامانه همتا و گمرك درست نیست؛ بلكه سوژه وصل سیستم سامانه نیروی انتظامی به گمرك مطرح است كه باید اتفاق می افتاد. قرار بود این اتصال برای مشخص شدن دقیق واردات گوشی از راه مسافر صورت بگیرد، نه این كه به اسم بار مسافر، بتوان خارج از روال های مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، گوشی وارد كرد.1397/09/28
20:29:08
5.0 / 5
4051
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل