صندوق پژوهش وفناوری در منطقه آزاد ارس راه اندازی میگردد

صندوق پژوهش وفناوری در منطقه آزاد ارس راه اندازی میگردد

دانلود فایل: مدیر مركز رشد واحدهای فناور منطقه آزاد ارس اظهار داشت: صندوق پژوهش و فناوری برای نخستین بار در شمالغرب كشور، در منطقه آزاد ارس راه اندازی میگردد.


پریسا بهلولی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار نمود: پس از بازدید دكتر برومند، معاون پژوهش وفناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ۱۴ آبان ماه امسال از منطقه آزاد ارس، به خاطر ظرفیت های این منطقه، مقرر شد كه ۵۰ هكتار زمین برای تاسیس شهرك فناوری اختصاص داده شود.
وی ادامه داد: منطقه آزاد ارس به خاطر نزدیكی به كشورهای CIS، قرارگیری در راه جاده ابریشم، خط آهن ریلی، وجود یكسری دانشگاه ها، وجود صنایع قوی در منطقه آزاد ارس، این ظرفیت را دارد كه یكسری مزایا در اختیار شركت های فناور و دانش بنیان قرار دهد تا در این منطقه فعالیت های خودرا بسط دهند.
وی اشاره كرد: این شهرك فناوری بستر مناسبی میگردد تا تمامی شركت های دانش بنیان كشور بتوانند در صادرات محصولات دانش بنیان خود از ظرفیت های آن بهره مند شوند.
بهلولی اشاره كرد: مقدمات تشكیل صندوق پژوهش و فناوری در منطقه آزاد ارس باز با همكاری پارك علم و فناوری آذربایجان شرقی، منطقه آزاد ارس، شركت دانش بنیان خصوصی و صندوق نوآوری و شكوفایی انجام شده و در ایام آتی راه اندازی می شود؛ این صندوق، آغازین صندوق پژوهش و فناوری در شمالغرب كشور است.
1397/10/09
15:20:55
5.0 / 5
4417
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل