معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی:

رویدادهای استارت آپی از حالت شو درآمده است

رویدادهای استارت آپی از حالت شو درآمده است

به گزارش دانلود فایل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: هم اكنون رویدادهای استارت آپی از حالت شو درآمده و به صورت عملیاتی برگزار می گردند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، ابوالفضل بضاعت پور در مراسم اختتامیه رویداد "شتاب با محوریت كشاورزی" در دانشگاه محقق اردبیلی به لزوم افزایش ارتباط میان دانشگاه و پارك علم و فناوری تصریح كرد و اظهار داشت: منابع انسانی خلاق سرمایه اصلی جامعه است و می تواند منجر به خلق دانش، نوآوری و كسب وكار در جامعه شود.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون رویدادهای استارت آپی از حالت شو درآمده و به صورت عملیاتی برگزار می گردند، اضافه كرد: همینطور سلیقه برگزاركنندگان و شركت كنندگان هم تغییر یافته و ضمن پشتیبانی از ایده های مطرح شده، از دل آنها محصول هم تولید می گردد.
بضاعت پور با اشاره به اینكه رویكرد اصلی دانشگاه محقق اردبیلی امسال ارتباط موثر میان دانشگاه و جامعه است، خاطرنشان كرد: در همین راستا دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری استارت آپ ها حمایت می كند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی كسب و كار مبتنی بر علوم روز، بهبود وضعیت اشتغال و حركت در جهت استفاده از علوم و فناوری های روز كشاورزی را خروجی مورد انتظار از این رویداد عنوان و اشاره كرد: با عنایت به اینكه امسال چهلمین سال تاسیس دانشگاه محقق اردبیلی به عبارتی چهلمین سال تاسیس دانشكده كشاورزی در اردبیل است، باید از تجارب اساتید این حوزه در دانشگاه استفاده نمود.
وی با اشاره به اینكه عرضه درس كارآفرینی در دانشگاه محقق اردبیلی مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است، اظهار داشت: رساله ها هم باید سمت و سوی تقاضامحوری به خود گرفته و در جهت حل مشكلات جامعه و بخصوص استان باشند.
شهرام محمدی، رئیس سازمان نظام مهندسی كشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل هم با اشاره به اینكه كشاورزی محور مهم توسعه استان است، اظهار داشت: متاسفانه در سال های اخیر در توجه به این مهم غفلت شده است، ولی ما می خواهیم كشاورزی و اقتصاد استان را با یك جهش از مرحله سنتی وارد مرحله مدرنیته نماییم.
او همینطور از برنامه ریزی جهت راه اندازی مركز رشد سازمان نظام مهندسی كشاورزی استان طی سال های آتی اطلاع داد.
1397/10/22
15:48:37
5.0 / 5
4681
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل