عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح كرد

نقش دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی در تدوین اسناد علم و فرهنگ

نقش دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی در تدوین اسناد علم و فرهنگ

به گزارش دانلود فایل عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینكه دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی در تدوین اسناد حوزه های علم و فرهنگ نقش موثری داشته است، اظهار داشت: دبیر جدید این شورا در دوره چهارم این شورا، فعالیت خویش را شروع كرده است.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، صالحی، وزیر ارشاد در مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت این شورا را شامل سه دوره نهادسازی در حوزه علم و فرهنگ، تنظیم مقررات و شكل دهی نقشه های جامع علم و فرهنگ دانست.

وی افزود: در این راستا از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی سندهای مختلفی در حوزه های علم و فرهنگ تدوین شده كه این سندها نگاه به آینده دارند.

صالحی با اشاره به نهایی شدن اسنادی چون علوم شناختی، هوا فضا، گیاهان دارویی، علوم و فناوری های سلول های بنیادی، تصریح كرد: دكتر مخبر دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی در دوره سوم فعالیت های این شورا نقش مهمی در تدوین این اسناد داشته است.

وزیر ارشاد همینطور با تاكید بر اینكه دكتر عاملی دبیر جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی در دوره چهارم فعالیت های این شورا فعالیت خویش را شروع كرده است، افزود: در این دوره شاهد تحولات شتابنده در محیط ها و فضاهای مجازی هستیم كه با رویكردهای قدیمی نمی توان وارد این فضا شد.

وی ابراز امیدواری كرد كه دبیر جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی بتواند با مدیریت اقتضایی برنامه های حوزه های فرهنگ و علم را دنبال كند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همینطور به تحولات در زمینه ژئوپلیتیك در سال های اخیر اشاره نمود و ابراز امیدواری كرد كه با حمایت شورا بتوان معادلات ژئوپلیتیك ایران اسلامی را به گونه ای تغییر دهند كه این كشور همواره مسیر علم و فرهنگ را به پیش ببرد.
1397/10/25
16:21:16
5.0 / 5
3890
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل