عضو هیئت بورد تخصصی نانو فناوری پزشكی وزارت بهداشت:

امكانات نانو در علوم پزشكی خراسان شمالی به خوبی فراهم گشته است

امكانات نانو در علوم پزشكی خراسان شمالی به خوبی فراهم گشته است

دانلود فایل: عضو هیات بورد تخصصی نانو فناوری پزشكی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: امكانات نانو در دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی به خوبی فراهم شده و این حوزه می تواند یكی از مراكز سرآمد كشور در آینده شود و تیم تحقیقاتی قوی احداث كند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا دكتر عباس پرداختی در جمع معاونان، اعضای هیئت علمی و مدیران دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی با بیان این كه سرعت رشد دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی بیشتر از چهار برابر دانشگاه هایی با قدمت بیشتر است. اظهار داشت: همه زیرساخت ها برای رشته نانوفناوری پزشكی به صورت كامل در دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی فراهم گشته است.
وی اضافه كرد: رشته نانوفناوری پزشكی رشته در حال رشدی است كه مورد نیاز این دانشگاه بوده و 100 درصد مورد تأیید است.
عضو هیات بورد تخصصی نانو فناوری پزشكی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اشاره كرد: همراهی و همدلی تیم تخصصی دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی با یكدیگر زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه با سرعت بالاست.
پرداختی اظهار نمود: امكانات نانو در این دانشگاه به خوبی فراهم شده و این حوزه می تواند یكی از مراكز سرآمد كشور در آینده شود و تیم تحقیقاتی قوی احداث كند.
وی بر اهمیت استقرار تیم های كارآفرین در دانشگاه اشاره و اشاره كرد: بحث های خلاقیت و نوآوری را به شكل راه اندازی شركت های دانش بنیان و مراكز رشد در نانوفناوری پزشكی در اولویت قرار دهید و روی سلول های بنیادی تمركز ویژه ای داشته باشید.
پرداختی با تاكید بر ضرورت ارتباط گرفتن با دانشگاه های مجاور، اشاره كرد: با عنایت به پتانسیل های بالای این دانشگاه بهتر است ارتباط بین المللی را باز رعایت كرده و بر كاربردی شدن خروجی های گروه در كنار طرح ها و پژوهش های ثمین و تبدیل آنها به محصولات قابل عرضه اهمیت داده شود.
دكتر محمدرضا صفدری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی استان اظهار داشت: با عنایت به شرایط موجود، نهایت اهتمام خودرا برای فراهم آوردن زیرساخت های این رشته انجام دادیم.
وی اضافه كرد: امیدواریم با راه اندازی رشته های تحصیلات تكمیلی جدید بتوانیم در ارتقای دانشگاه گام برداریم.1397/10/30
13:42:19
5.0 / 5
4322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل