چالش های مهندسی خوردگی در فن بازاری تخصصی حل می شود

چالش های مهندسی خوردگی در فن بازاری تخصصی حل می شود

به گزارش دانلود فایل فراخوان فن بازار تخصصی «چالش های فناورانه مهندسی خوردگی» با رویكرد حل چالش های صنایع مختلف در این حوزه، در سطح ملی اعلام گردید. این رویداد با حمایت فن بازار ملی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، فن بازار تخصصی «چالش های فناورانه مهندسی خوردگی» با رویكرد حل چالش های صنایع مختلف این حوزه در سطح ملی، ششم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

در این رویداد، از یك سو با تبیین مبحث و بررسی چالش های فناورانه صنایع كشور و از جانب دیگر با شناسایی و عرضه ظرفیت ها و پاسخگویی به چالش های خوردگی، تلاش می شود زیان وارده به اقتصاد كشور به حداقل برسد.

برگزاری پنل مدیریت خوردگی، نمایشگاه جانبی در چارچوب فن بازار تخصصی مهندسی خوردگی و نشست های جانبی علمی فناورانه با حضور خبرگان صنعت و اساتید برجسته دانشگاهی بخشی از برنامه های این رویداد تخصصی است.

این رویداد فرصت مناسبی برای عرضه چالش های فناورانه در حوزه خوردگی فراروی صاحبان صنعت قرار می دهد. همینطور امكان تجاری سازی نوآوری ها و راهكارهای فناورانه را برای شركت های فناور، دانش بنیان، اساتید، محققان، دانشجویان و سایر علاقه مندان فراهم می آورد.

اهداف برگزاری فن بازار «چالش های فناورانه مهندسی خوردگی» "استفاده از الگوی نوآوری باز در پاسخگویی به نیازمندی های فناورانه صنایع"، "شبكه سازی متخصصین، نوآوران و نخبگان"، "كمك به توسعه دانش بنیان واحدهای صنعتی"، "كاهش هزینه های تحقیق و توسعه و پاسخگویی به نیازهای واحدهای صنعتی" و "تسهیل ارتباط صنعت با پژوهشگران و نخبگان و نوآوران" است.

این رویداد در محورهای "پوشش و رنگ"، "بازدارنده های خوردگی"، "حفاظت كاتدی"، "انتخاب مواد"، "خوردگی دمای بالا و اكسیداسیون"، "هوشمندسازی سیستم های كنترل خوردگی" و هم "ارائه راهكارهای فناورانه و پاسخ به چالش ها" برگزار می گردد.
1397/11/04
13:40:03
5.0 / 5
4328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل