فیسبوك برای جبران رسوایی هایش به آزادی بیان روی آورد

فیسبوك برای جبران رسوایی هایش به آزادی بیان روی آورد

دانلود فایل: به نظر می آید فیسبوك اخیرا در نظر دارد به كاربرانش امكانی بدهد كه بتوانند فعالیت های آزادانه تری را در این شبكه اجتماعی داشته باشند.به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، فیسبوك كه یكی از بزرگ ترین شبكه های اجتماعی در جهان به حساب می آید، به نظر می آید تصمیم گرفته است كه به كاربرانش آزادی عمل و اندیشه بیش تری اعطا كند كه آنها بتوانند آزادانه تر به بیان گفته ها و عقاید خود در این پلتفرم بپردازند و بدین ترتیب بخشی از نام و آوازه از دست رفته خودرا به دست آورده و احیا كند.

فیس بوك در چند ماه اخیر به شدت با مشكلات و چالش های امنیتی متعددی مواجه بوده است كه نام و آوازه آنرا به شدت تخریب كرده و زیر سوال برده است.

بر اساس گزارش وب سایت تك كرانچ، قابلیت و گزینه جدیدی به پلتفرم فیسبوك اضافه خواهد شد كه بوسیله آن كاربران قادر خواهند بود با انواع عقاید فرهنگی و اجتماعی كه به آن احساس تعلق بیش تری می كنند، گروه های جدیدی ساخته و احداث كنند و در آن به طرح آزادانه سخنان، عقاید و برگزاری رویدادهای مختلف مربوطه بپردازند.

این طور كه به نظر می آید فیسبوك می خواهد پلتفرم خودرا بیش تر از پیش به سمت و سوی تعامل و ارتباطات میان كاربرانش سوق دهد و به آزادی عمل و اندیشه بیشتری دهد.

بسیاری از كارشناسان بر این باورند كه این غول تكنولوژی می خواهد با این كار بخشی از رسوایی های امنیتی و اطلاعاتی خودرا در طول یك سال قبل جبران كرده و رضایت و نظر خیل عظیمی از كاربران را به سمت و سوی خود جلب نماید.

البته هنوز این شركت بزرگ در این باره اطلاعیه ای صادر نكرده و این گزارش ها را به تایید رسمی و نهایی نرسانده است ولی خیلی از كارشناسان به نقل از منابع آگاه بر این باورند كه فیسبوك باید برای جبران رسوایی های اطلاعاتی و امنیتی خود در طول یك سال گذشته، اقدامات متعددی را انجام خواهد داد.
1397/11/05
19:50:28
5.0 / 5
4697
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل