تمدید مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی زن و علم

تمدید مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی زن و علم

دانلود فایل: مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی زن و علم (جایزه مریم میرزاخانی) از طرف دبیرخانه این جشنواره تا اختتام روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ تمدید گردید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام دبیرخانه دومین جشنواره ملی زن و علم (جایزه دكتر مریم میرزاخانی)، به سبب استقبال مخاطبان از جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ تمدید گردید.

علاقه مندان به حضور در این جشنواره می توانند تا مهلت تعیین شده از راه صفحه اطلاع رسانی این جشنواره در وب سایت معاونت فرهنگی وزارت علوم ثبت نام كنند.
این رویداد ملی با هدف تجلیل از زنان نخبه و فعال علمی، فرهنگی و اجتماعی، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همكاری معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و سایر نهادهای ذی ربط در اسفندماه سال جاری در محل دانشگاه تهران برگزار می گردد.
برمبنای اعلام دبیرخانه جشنواره، این رویداد تنها در یك بخش رقابتی برگزار می گردد كه در این بخش مستندات دریافتی مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت. بانوان داوطلب در سه رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال می توانند در جشنواره شركت نمایند. از برگزیدگان در آئین پایانی جشنواره تقدیر می شود.
محورهای رقابتی جشنواره به قرار زیر است:
الف- شاخص های علمی:
با تاكید بر شاخص هایی از قبیل دریافت جوایز ملی و بین المللی، ابداعات و اختراعات، طرح های علمی برجسته، كتاب، مقالات، تعاملات علمی بین المللی و...
ب- شاخص های فرهنگی و اجتماعی:
نقش آفرینی زنان در موضوعاتی از قبیل فعالیت های شاخص در زمینه كارآفرینی، فعالیت های برجسته اجتماعی، فعالیت های برجسته و داوطلبانه فرهنگی، فعالیت های خیریه، محرومیت زدایی از مناطق محروم، قرآن پژوهی، ایثار و فداكاری، محیط زیست، فعالیت در زمینه گسترش تمدن ایرانی اسلامی، گسترش زبان فارسی در زمینه تخصصی و….1397/11/10
23:56:33
5.0 / 5
3926
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل