وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: باید اهداف مشخص و قابل دسترس برای رفاه بیشتر مردم تعریف نماییم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: باید اهداف مشخص و قابل دسترس برای رفاه بیشتر مردم تعریف نماییم

به گزارش دانلود فایل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در خلال سالیان اخیر باوجود تمامی مشكلاتی كه برایش وجود آورده اند، رشد و ترقی اش بیشتر بوده است و این مورد یك واقعیت است كه دوست و دشمن به آن یقین و باور دارند.


محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در بندرعباس در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: در طول چهل سال از انقلاب اسلامی برخی از موضوعات را تجربه كردیم كه می تواند كوله باری برای پیمودن مسیر آینده باشد.
وی با بیان این كه در گذشت زمان، مشكلات پیچیده تری پیش روی ما آمد و البته تجربه های خیلی از گذشته داریم، تصریح كرد: حالا زمانی است كه تمامی مسئولان اجرایی كشور همچون خودم باید اهداف مشخص و قابل دسترس برای رفاه بیشتر مردم تعریف نماییم.
آذری جهرمی افزود: حالا باید به این نكته توجه داشته باشیم وقتی به سمت قله كه حركت می نماییم این سنگلاخ هایی كه پیش روی ما وجود دارد كه یا دشمنان درست می كنند یا به صورت طبیعی وجود دارد، را هموار و تسطیح نماییم و شتاب رسیدن به قله را افزایش دهیم.
وی عنوان كرد: جمهوری اسلامی ایران در خلال سالیان اخیر با وجود تمامی مشكلاتی كه برایش به وجود آورده اند، رشد و ترقی اش بیشتر بوده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این كه این مورد یك واقعیت است كه دوست و دشمن به آن یقین و باور دارند، اظهار نمود: این رشد و بالندگی ثمره خون شهدا و ایستادگی مردم است و با ایستادگی مردم و تلاش مسئولین، همه با هم مسیر باقیمانده تا قله ترقی و پیشرفت را با سرعت و شتاب بیشتر طی خواهیم كرد.1397/11/23
13:35:41
5.0 / 5
4112
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل