پهپادهای ایرانی با برند ملی اوج می گیرند

پهپادهای ایرانی با برند ملی اوج می گیرند

به گزارش دانلود فایل دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، اظهار داشت: ستاد در تلاش است تا برای پهپادهای تولیدشده در كشور یك برند ملی طراحی و تعریف كند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، منوچهر منطقی در مورد فعالیت صنعت پهپاد در كشور، خاطرنشان كرد: ایران به كمك متخصصان و جوانان خود در صنعت پهپادی رشد خوبی دارد و اتفاقات قابل قبولی در این صنعت رخ داده است.
وی اضافه كرد: صنعت پهپاد برای كشور می تواند ارزش افزوده بالایی ایجاد كند. بنابراین باید به این صنعت ارزش آفرین توجه ویژه ای صورت گیرد.
به گفته منطقی، هم اكنون مهم ترین اولویت ستاد در حوزه پهپادی، تجمیع سازندگان قطعات، سازندگان و عرضه كنندگان خدمات پهپادی است.
وی خاطرنشان كرد: مهم ترین نتیجه این تجمیع، ایجاد ارزش افزوده از صنعتی است كه با توانمندی بالای جوانان، راه روشن و مسیر همواری برای توسعه و پیشرفت دارد.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی افزود: اولویت بعدی ما در این صنعت، تعریف و طراحی یك برند ملی برای پهپادهای تولید داخل است كه همه پهپادهای طراحی شده از این پس ذیل این برند به دیگر كشورها صادر هم می شود.
وی با اشاره به نتایج مثبت طراحی برند ملی برای پهپادهای تولیدی داخل كشور، اظهار داشت: این كار سبب می شود بین فعالان این حوزه رقابت ایجاد شود. ایجاد رقابت هم منجر به افزایش كیفیت و كاهش قیمت فروش آن می شود.
منطقی اعتقاد دارد كه صنعتی كردن پهپادها یك آورده عظیم اقتصادی برای كشور به همراه دارد.1397/11/27
14:34:41
5.0 / 5
4155
تگهای خبر: تولید , خدمات , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل