ششم اسفند ماه صورت می گیرد

تقدیر از برگزیدگان جشنواره تارنماهای ایران شناسی

تقدیر از برگزیدگان جشنواره تارنماهای ایران شناسی

دانلود فایل: مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی، ششم اسفند ماه در محل بنیاد ایران شناسی انجام می شود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، این جشنواره پیرو انجام طرح پژوهشی "شناسایی تارنماهای در رابطه با مطالعات ایران شناسی" طراحی شده و در آن تلاش شده مطلوب ترین وب گاه ها در زمینه مطالعات ایران شناسی، از نظر شاخص های سنجش وب، شناسایی شود. همین طور جشنواره فوق تلاشی در امتداد رقابت صاحبان تارنماها و گردآوری تجربه های آنها، ارتقای سطح كیفی تارنماها در مجامع داخلی و باز ایجاد تحرك در فعالیت های ایران شناسانه در فضای مجازی و افزایش جذابیت و ارتقای كیفیت علمی این گونه فعالیت ها است.
هدف از برگزاری "جشنواره تارنماهای ایران شناسی" فراهم آوردن فضایی است تا مالكان حقیقی و حقوقی و باز حامیان صفحات وب كه دامنه فعالیتشان در حوزه شناخت ایران و مسائل مربوط به آن است، در یك گردهمایی كشوری به گرد هم آیند و نظرات، اطلاعات و احتیاجات اطلاعاتی خودرا با یكدیگر به اشتراك گذارند.

بر این اساس، ثبت نام در جشنواره فوق از تاریخ بیستم آبان ماه ۱۳۹۷ شروع شد و با اختتام گرفتن ثبت نام در روز ۳۰ دی ماه ۹۷، تعداد ۶۵ تارنما جهت شركت در جشنواره اعلام آمادگی كردند. از این تعداد، ۴۴ تارنما در بخش حقیقی و ۲۱ تارنما در بخش حقوقی قرار داشتند تا در پنج محور اصلی "تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم ایران"، "زبان، ادب فارسی، مشاهیر و ایران شناسان"، " هنر، معماری و دیرینه شناسی ایران"، "جغرافیا، حیات وحش، طبیعت، گردشگری ایران"، "سازمان ها و مؤسسات مطالعاتی ایران شناسی و پایگاه های خبری" و یك بخش ویژه جشنواره با عنوان "خلیج فارس"به رقابت بپردازند.

با اختتام گرفتن مهلت ثبت نام، داوری تارنماهای شركت كننده در دو بخش فنی و محتوایی انجام پذیرفت تا برگزیدگان برمبنای ملاك های تعیین شده در هر بخش مشخص شوند. بدین منظور، مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی در محل بنیاد ایران شناسی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ایرانشناسی، تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره تارنماهای ایران شناسی از ساعت ۹ تا ۱۱ بامداد روز دوشنبه ششم اسفند ماه ۱۳۹۷ در سالن محتشم بنیاد ایران شناسی صورت خواهد گرفت.1397/12/03
12:47:59
5.0 / 5
3994
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل