هوش مصنوعی مچ سارقان و مجرمان را می گیرد

هوش مصنوعی مچ سارقان و مجرمان را می گیرد

به گزارش دانلود فایل خیلی از كارشناسان برآورد كرده اند كه احتمالاً در آینده ای نزدیك هوش مصنوعی قادر به شناسایی هوشمندانه سارقان در اماكن عمومی خواهد بود.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی همچون تكنولوژی های جدید و منحصر بفردی هستند كه اخیرا توانسته اند تغییر و تحولات عظیمی را در صنایع و عرصه های مختلف ایجاد كنند.
با عنایت به گسترش روزافزون فناوری های نوینی همچون هوش مصنوعی (artificial intelligence) و یادگیری ماشینی (machine learning) در صنایع و حوزه های مختلف تكنولوژی و غیره، خیلی از شركت های فعال در عرصه های گوناگون معتقدند كه این فناوری ها به صورت كامل فعالیت هایشان را تحت تأثیر قرار خواهد داد، به گونه ای كه دیگر نیازی به وجود چنین استارتاپ و شركت هایی در جهان نخواهد بود و كاركنان آنها هم با روبات و كامپیوتر های مجهز به هوش مصنوعی جایگزین خواهند شد.
طبق گزارش وب سایت WORLD OF BUZZ، كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری هر از گاهی با انتشار گزارشی جدید به تشریح كاربردهای مختلفی كه هوش مصنوعی می تواند داشته باشد، می پردازند و حالا هم اعلام نموده اند كه هوش مصنوعی در سال های آتی به احتمال زیاد به مرحله ای از تكامل و شكوفایی خواهد رسید كه می تواند سارقان و مجرمان احتمالی حاضر در اماكن عمومی را شناسایی كرده و با تشخیص هوشمندانه آنها در بین خیل عظیمی از جمعیت، به افزایش امنیت افراد و شهروندان در سطح شهر كمك بسزایی كند.
پیش تر گفته شده بود كه هوش مصنوعی می تواند جایگزین خیلی از مشاغل در جوامع مختلف شود كه البته همین امر باعث نگرانی دولت ها و مردم شده بود چراكه تعداد زیادی از افرادی كه الان دارای شغل هستند، در سال های آینده به خاطر پیشرفت علم و تكنولوژی بیكار خواهند شد.1397/12/25
12:10:12
5.0 / 5
4056
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل