راه اندازی مراكز نوآوری دانشگاه آزاد در استان های مرزی

راه اندازی مراكز نوآوری دانشگاه آزاد در استان های مرزی

به گزارش دانلود فایل رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از طریق اندازی مراكز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در استان های مرزی با هدف صادرات محصولات دانش بنیان اطلاع داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، دكتر بابك نگاهداری با بیان این خبر اظهار داشت: بدین منظور تفاهم نامه ای با مؤسسه دانش بنیان بركت به منظور راه اندازی مراكز توسعه فناوری و نوآوری در مناطق مرزی و كم برخوردار در جهت توسعه اشتغال دانش بنیان و صادرات محصولات دانش بنیان به امضا رسید.
وی ادامه داد: بر طبق این تفاهم نامه دو طرف در گام نخست حداقل در یكی از شهرستان های ۹ استان خوزستان، كردستان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، كرمانشاه، لرستان و همینطور دو استان كرمان و چهارمحال بختیاری مراكز نوآوری راه اندازی می كنند.
نگاهداری خاطرنشان كرد: دانشگاه آزاد اسلامی با اختصاص فضاهای موجود خود و حمایت مدیریتی و راه اندازی شركت های نوپا در این پروژه سهیم خواهد بود. موسسه دانش بنیان بركت هم متعهد شده با طراحی و اجرا و همینطور سرمایه گذاری در شركت های نوپا در راه اندازی این مراكز مشاركت كند. امید است در نخستین فرصت به تدریج این مراكز در سال ۹۸ راه اندازی شود.1397/12/29
14:21:40
5.0 / 5
4290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل