12 اردیبهشت ماه صورت می گیرد

حضور ۲۵ محقق سوئیسی در رویداد ایده شو ی حوزه حمل ونقل

حضور ۲۵ محقق سوئیسی در رویداد ایده شو ی حوزه حمل ونقل

به گزارش دانلود فایل اولین رویداد ˮایده شوˮی تخصصی بین المللی با محوریت حمل ونقل و برنامه ریزی شهری اصفهان، ۱۲ اردیبهشت ماه جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، سیما فاخران، مدیر مركز روابط بین الملل دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان این خبر، اظهار نمود: سمینار علمی مشترك با مبحث شهر و راه آهن با حضور ۲۵ نفر از استادان دانشگاه ETH زوریخ بعنوان یكی از برترین دانشگاه های اروپا، ۷ الی ۱۲ اردیبهشت ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد.
فاخران اضافه كرد: استادان سوئیسی حاضر در این سمینار، متخصصانی هستند كه بعد از چندین تجربه مدیریتی در حوزه های مرتبط برای تبادل تجربیات و به روز رسانی اطلاعات علمی خود به دانشگاه بازگشته و دوره ای را با عنوان كارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در رشته مربوطه می گذرانند و در انتها این دوره به مطالعه موردی و حل مشكل واقعی در یكی از كشورهای در حال توسعه بعنوان پروژه نهایی می پردازند.
وی با اشاره به اینكه در این رویداد حدود ۴۰ نفر از استادان و دانشجویان دانشگاه های دولتی اصفهان، دانشگاه تهران و دانشگاه مازندران هم حضور خواهند داشت، خاطرنشان كرد: در اولین رویداد ایده شوی تخصصی بین المللی دانشگاه صنعتی اصفهان، پژوهشگران ایرانی و سوئیسی در چارچوب گروه هایی از دوكشور به مطالعه و بازدید از پروژه های مختلف و بررسی چالش های حوزه حمل و نقل و برنامه ریزی شهری اصفهان خواهند پرداخت.
مدیر مركز روابط بین الملل دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: در انتها این دوره هر گروه، با بهره مندی از راهنمایی استادان ایده ای نوین به منظور حل چالش های موجود در حوزه حمل و نقل و برنامه ریزی شهری اصفهان عرضه خواهد نمود.
فاخران اظهار داشت: در مراسم اختتامیه این سمینار، اولین ایده شوی تخصصی بین المللی با حضور مسئولین استان، مدیران بخش خصوصی، حامیان مالی، استادان و دانشجویان برگزار می شود تا ضمن داوری ایده های عرضه شده، فرصتی برای پشتیبانی از ایده های برتر ایجاد شود.
وی ادامه داد: این رویداد علمی ضمن ایجاد زمینه ای برای تبادل تجربیات و عرضه ایده های دانشجویان، فرصتی برای ایجاد همكاریهای علمی بین المللی برای محققان و استادان ایرانی و هم دریافت خدمات مشاوره ای برای مسئولین شهری ایجاد خواهد نمود.
1398/02/02
16:01:35
5.0 / 5
4389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل