اعطای ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از طرف صندوق شكوفایی به صندوق پژوهش اصفهان

اعطای ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از طرف صندوق شكوفایی به صندوق پژوهش اصفهان

دانلود فایل: مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان از اعطای ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از طرف صندوق شكوفایی و نوآوری به این صندوق آگاهی داد و اظهار داشت: حمایت های این صندوق مشمول شركت های دانش بنیان مستقر در استان اصفهان می شود.


احمد ورد در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان نخستین صندوق پژوهش و فناوری كشور است كه در سال ۱۳۸۴ تأسیس شد، اظهار نمود: عمده فعالیت های این صندوق اعطای تسهیلات متنوع به شركت های دانش بنیان مستقر در اصفهان است.
وی افزود: با اعطای كارگزاری صندوق نوآوری و شكوفایی به این صندوق، با تمركز بیشتری تسهیلات اعطا می شود، ضمن آنكه برای شركت های دانش بنیان متقاضی باز خدمات صدور ضمانت نامه و سرمایه گذاری جسورانه نمایش می شود.
ورد، با تاكید بر اینكه حمایت های ما شامل همه شركت های دانش بنیان مستقر در استان اصفهان می شود، اشاره كرد: تابحال مبلغ ۲۰ میلیارد تومان انواع تسهیلات و لیزینگ به شركت ها اعطا شده است.
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان با اشاره به امضای قراردادی میان صندوق های پژوهش و فناوری با صندوق نوآوری و شكوفایی، تصریح كرد: بر این اساس ۴۰ میلیارد تومان از طرف صندوق نوآوری و شكوفایی به این صندوق اعطا شده است كه این میزان شامل ۲۷ میلیارد تومان در چارچوب خط اعتباری و ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات می شود.
بگفته وی، با امضای قراردادی با صندوق شكوفایی و نوآوری در مجموع ۴۰ میلیارد تومان در چارچوب خط اعتباری و تسهیلات به این صندوق واگذار شده است.
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شكوفایی در امتداد برون سپاری فعالیت ها و اعطای تسهیلات، دو مدل همكاری با صندوق های پژوهش و فناوری را تعریف كرده است.
در مدل اول تسهیلات مستقیم به صندوق های پژوهش و فناوری است كه بر این اساس از طرف صندوق شكوفایی و نوآوری تسهیلاتی اعطا می شود كه تا كنون با امضای قراردادهایی، این تسهیلات به مبلغ ۲۱۶ میلیارد تومان به ۱۲ صندوق پژوهش و فناوری اعطا شده است.
با این تسهیلات صندوق های پژوهش و فناوری می توانند نسبت به اعطای تسهیلات به شركت ها اقدام نمایند و در امتداد اساسنامه خود فعالیت داشته باشند.
مدل همكاری دیگر با صندوق های پژوهش و فناوری اعطای خط اعتباری به این صندوق ها است. در این مدل، صندوق های پژوهش و فناوری عاملیت صندوق نوآوری و شكوفایی را بر عهده دارند.
خط اعتباری اعطا شده به صندوق های پژوهش و فناوری برابر با ۷۰۰ میلیارد تومان مصوب شده است.1398/02/04
14:11:24
5.0 / 5
3807
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل