از سوی آذری جهرمی

برگزاری همایش در وزارت ارتباطات ممنوع گردید

برگزاری همایش در وزارت ارتباطات ممنوع گردید

دانلود فایل: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بطور رسمی ابلاغ نمود كه از امروز به بعد برای صرفه جویی در هزینه ها برگزاری همایش ها در وزارت ارتباطات و شركت ها و سازمان های تابعه ممنوع می باشد و شركت ها و سازمان ها می توانند از امكان ویدئو كنفرانس برای ارتباط و برگزاری همایش استفاده كنند.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش مدیران پست بانك ایران كه امروز برگزار شد، با اشاره به عملكرد مناسب پست بانك در سال های گذشته، به مدیریت جدید این بانك اصرار كرد كه برای نمایان شدن نقش پست بانك بعنوان بانك تخصصی حوزه ICT تلاش كند.
محمد جواد آذری جهرمی، با اشاره به سوژه تحول دیجیتال بعنوان چشم انداز بانكداری، اظهار داشت: گام نخست در این زمینه برداشتن محدودیت سرمایه گذاری بانك ها در صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر توسط وزارت اقتصاد و دارایی و گام دوم باز استفاده از ظرفیت استارتاپ ها برای شناسایی ریسك بیمه هاست.
وی مهمترین وظیفه پست بانك را تأمین مالی برای صنعت ICT عنوان نمود و اضافه كرد: پست بانك باید بتواند قدرت تحلیل و آنالیز ریسك سرمایه گذاری در پروژه های ICT را بدست آورد و الان به سبب نبود این امكان، پروژه های ICT برای گرفتن منابع مالی در صف هستند.
آذری جهرمی وظیفه دیگر پست بانك را خدمت رسانی به مناطق محروم بیان كرد و اظهار داشت: در مدیریت قبلی پست بانك خدمات بانكداری به روستاها برده شد و این مساله در صرفه جویی سوخت و هزینه ها اثرگذار بود.
وی با اشاره به اینكه ۲۲۵۰ روستا به خدمات خودپردازها مجهز شده اند، اضافه كرد: با رفع انحصار از حوزه PSP ها گام بلندی برای توسعه بانكداری الكترونیكی و رفاه بیشتر روستاییان برداشته می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رشد پست بانك در چند سال قبل را مطلوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: در ارزیابی ملی بین بانك ها و در بانكداری الكترونیكی تعداد تراكنش های برگشتی این بانك در حد صفر بوده است.
وی با تقدیر از تلاش های خسرو فرحی - مدیر عامل سابق پست بانك-، شیری- مدیر عامل جدید پست بانك -را فردی جدی پر تلاش و معتقد به تغییر معرفی نمود و اضافه كرد: از مدیریت جدید پست بانك انتظار داریم ضمن انجام مأموریت های ابلاغی بالادستی، تلاش كند كه پست بانك بعنوان بانك تخصصی ICT بیشتر نمایان شود و این امر دور از دسترس نیست.
آذری جهرمی در بخش دیگر از سخنان خود به تقویت معیشت كاركنان شركتی پست بانك در سال قبل اشاره نمود و اظهار داشت: معیشت كاركنان بسیار مهم می باشد و باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
وی توجه به جوانگرایی را یكی دیگر از اولویت های پست بانك عنوان نمود و درباره مدیریت مناطق پست بانك باز اضافه كرد: شكاف بسیاری در عملكرد مناطق پست بانك مشاهده می شود و به همین دلیل باید شاخص های مدیریت مناطق پست بانك بطور مداوم رصد و بررسی شود.
منبع:

1398/02/13
12:25:10
5.0 / 5
4107
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل