گسترش همكاری علمی دانشگاه علم وصنعت با دانشگاه كینگ مونكوت تایلند

گسترش همكاری علمی دانشگاه علم وصنعت با دانشگاه كینگ مونكوت تایلند

دانلود فایل: تفاهم نامه همكاری دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه كینگ مونكوت تایلند به منظور گسترش تبادلات علمی از طرف رؤسای دو دانشگاه به امضاء رسید.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، تبادل استاد و هیات علمی، انجام فعالیت های تحقیقاتی مشترك، مشاركت در برگزاری سمینارهای علمی و برگزاری دوره های آموزشی كوتاه مدت همچون مفاد تفاهم نامه همكاری این دو دانشگاه است.

دكتر ذاكری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران در نشستی كه در حاشیه امضای این تفاهم نامه برگزار شد، ضمن اشاره به نكاتی درباب فعالیت های پژوهشی و علمی این دانشگاه اظهار نمود: دانشگاه علم و صنعت ایران با طراحی و ساخت دو ماهواره و بهره مندی از ظرفیت های برخی از دانشكده های جدید و منحصر به فرد خود مانند دانشكده های راه آهن و تكنولوژی های جدید، می تواند یاریگر دانشگاه كینگ مونكوت تایلند باشد.

دكتر ذاكری همین طور راه اندازی گروه های كاری مشترك در حوزه هایی چون ماهواره، حمل و نقل و مهندسی عصبی را خواهان شد.

در ادامه، رئیس دانشگاه كینگ مونكوت تایلند اظهار داشت: با عنایت به زمینه های فعالیت مشابه امكان همكاریهای دوجانبه كاملاً برقرار است.

وی با اشاره به تحصیل دانشجویانی از ایران در مقاطع تحصیلات تكمیلی این دانشگاه، از برنامه ریزی برای تبادل استاد و دانشجو، اعطای بورس های تحصیلی مشترك و برگزاری دوره های آموزشی مشترك در دو كشور استقبال كرد.

در این نشست درباره راه های تبادل علمی میان دو دانشگاه، گفت و گو و تبادل نظر شد.
منبع:

1398/02/20
13:16:18
5.0 / 5
4003
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل