یك هفته اینترنت، هدیه عید فطر شاتل به مشتركان

یك هفته اینترنت، هدیه عید فطر شاتل به مشتركان

به گزارش دانلود فایل شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه كشور با پوشش سراسری ۳G و ۴G، از اهدای یك و نیم گیگابایت اینترنت هفتگی «شاتل موبایل پلاس» در روز عید فطر به مشتركین سیمكارت های خود اطلاع داد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، كلیه مشتركان قدیمی و جدید سیمكارت های این اپراتور تلفن همراه در صورت خرید حداقل ۵ هزار تومان شارژ در طول ماه مبارك رمضان و از راه كد دستوری #۱*، در روز عید فطر امسال یك بسته یك و نیم گیگابایتی اینترنت هفتگی شاتل موبایل پلاس، از شاتل موبایل عیدی می گیرند.
علاوه بر عیدی ویژه روز عید فطر، مشتركان سیمكارت های شاتل موبایل تا آخر ماه مبارك رمضان به صورت هفتگی و با مصرف اینترنت همراه در طول یك هفته تا ۹۰ دقیقه مكالمه خارج شبكه و ۱.۵ گیگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس در هفته بعد هم دریافت می كنند.
بر این اساس، مشتركان سیمكارت های شاتل موبایل، تا آخر ماه مبارك رمضان و به صورت هفتگی، با مصرف ۱ تا ۲ گیگابایت اینترنت همراه در خلال یك هفته، ۳۰ دقیقه مكالمه خارج شبكه به همراه ۵۵۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به ارزش ۸ هزار تومان در خلال هفته بعد، به ازای استفاده ۲ تا ۳.۵ گیگابایت اینترنت همراه در خلال یك هفته، ۶۰ دقیقه مكالمه خارج شبكه و ۸۰۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به ارزش ۱۲ هزار تومان در خلال هفته بعد و با مصرف بیشتر از ۳.۵ گیگابایت اینترنت همراه در خلال یك هفته، ۹۰ دقیقه مكالمه خارج شبكه و ۱.۵ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به ارزش ۱۷ هزار تومان در خلال هفته بعد، هدیه دریافت می كنند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره و خرید سیمكارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك، می توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir رجوع و یا با مركز تماس شبانه روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.
درباره شاتل موبایل
شركت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبكه همراه گروه شركت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمركز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بی سیم مبتنی بر شبكه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شركت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) از جانب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه كشور شد و در كمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبكه كامل تلفن همراه نسل جدید كشور با نام تجاری "شاتل موبایل" شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یكپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشتركان خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ در سراسر كشور عرضه می كند.1398/02/24
21:42:08
5.0 / 5
3877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل