كالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی گردد

كالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی گردد

دانلود فایل: عضو هیئت مدیره شركت ملی پست اظهار داشت: در امتداد افزایش سطح كیفی خدمات رسانی، كالاها و اجسام حجیم و سنگین دیگر توسط پست جابجا نمی گردد.


به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، بهزاد اقبال خواه اظهار نمود: با عنایت به اینكه جابجایی كالاهای حجیم، سبب لطمه دیدگی به سایر بسته ها و همین طور فرسودگی و استهلاك سرمایه های شبكه می شود؛ حذف جابجایی كالاهای بالای ۳۰ كیلوگرم در دستور كار قرار گرفته است.
وی با تاكید بر اهمیت و لزوم شناسایی نیازهای مشتریان، اظهار داشت: امسال پست با اجرا كردن طرح تحول و اتخاذ رویكرد پلتفرمی (سكوی نمایش خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس ها و خدمات جدید را با جدیت دنبال می كند.
سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اشاره به این كه به دنبال آن هستیم تا سرویس های جدیدی را معرفی نماییم، اضافه كرد: در راه اندازی این خدمات، مشاركت با سایر بخش ها همچون كسب و كارهای نوپا در اولویت قرار دارد.
اقبال خواه اشاره كرد: در حوزه GNAF و نمایش كد پستی ۱۰ رقمی، ۳۲ خدمت جدید پیش بینی شده است كه سپس به ثمر رسیدن اولین تجربه همكاری پست با شركت استارت آپی الوپیك، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می شود.
بنا بر اعلام شركت پست، وی تقویت نمایش خدمات باجه ای به كمك توسعه خدمات نیابتی را مورد تاكید قرار داد و اظهار نمود: در قالب طرح تحول، خدمات نیابتی با همكاری سازمان، شركت و دستگاه متقاضی با استفاده از بسترهای موجود نمایش می شود.
این عضو هیئت مدیره پست اضافه كرد: بعنوان مثال همكاری با دانشگاه برای نمایش خدمت ارسال مدارك تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزارهای موجود خود دانشگاه ها، گزینه ای جدید برای دریافت این خدمت ایجاد می شود.
منبع:

1398/02/25
12:46:45
5.0 / 5
4146
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل