در گفت وگو با دانلود فایل اعلام شد

برگزاری نخستین پاویون ملی محصولات دانش بنیان صادراتی در بزرگترین نمایشگاه كشاورزی هند

برگزاری نخستین پاویون ملی محصولات دانش بنیان صادراتی در بزرگترین نمایشگاه كشاورزی هند

به گزارش دانلود فایل معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی از برگزاری پاویون ملی محصولات دانش بنیان صادراتی ایران در بزرگترین نمایشگاه حوزه كشاورزی در كشور هند اطلاع داد.


دكتر سیاوش ملكی فر در گفتگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری نخستین پاویون ملی محصولات دانش بنیان صادراتی ایران، اظهار داشت: این پاویون در نمایشگاه صنایع كشاورزی و زراعت هندوستان – بنگلور كه از ۳۰ آگوست تا اول سپتامبر (۸ تا ۱۰ شهریور) ۲۰۱۹ برگزار می شود، برپا خواهد شد.
وی نمایشگاه كشاورزی بنگلور را یكی از مهمترین نمایشگاه های تخصصی صنعت كشاورزی در هندوستان دانست و افزود: تمامی بخش های حوزه كشاورزی شامل فناوران، صاحبان شركت های كشاورزی، توسعه دهندگان محصولات و بذرهای هیبریدی و همینطور تجار این حوزه را در بر می گیرد.
ملكی فر خاطرنشان كرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه، نمایشگاه های موازی شامل نمایشگاه بذرهای هند (GrainTech India 2019)، نمایشگاه فناوری های لبنیاتی و فرآورده های دامی (DairyTech India 2019) و نمایشگاه صنایع كود هند (India Crop Care & Fertilizer show) هم برگزار می گردد كه می تواند فرصت مناسبی برای جذب بازدیدكنندگان این حوزه باشد.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی، صنایع و مهندسی تجهیزات و ماشین آلات كشاورزی، نرم افزارها و اپلیكیشن های موبایل و اینترنت اشیا در حوزه كشاورزی، توسعه، تولید و تعمیرات ابزارهای مهندسی كشاورزی، تولیدكنندگان بذرهای گیاهی، مواد شیمیایی، دفع آفات و سموم شیمیایی، فناوری ها و روش های مدیریت آبیاری و تصفیه، مدیریت زمین های زراعی، ابزارها و اپلیكیشن های مدیریت زراعت، بسته بندی و فناوری های بسته بندی كشاورزی، كودها و مواد زیستی و یخچال ها و ابزارهای حفظ و نگهداری محصولات كشاورزی را همچون بخش های این نمایشگاه حوزه كشاورزی نام برد.
وی با اشاره به جزئیات برنامه های پاویون ایران در این نمایشگاه، تصریح كرد: برای پاویون ایران فضایی در حدود ۱۰۰ مترمربع و برای هر شركت حدود ۱۰ مترمربع در نظر گرفته شده است، ضمن آنكه بنا است حداقل ۱۰ شركت دانش بنیان ایرانی در حوزه های مرتبط، محصولات و فناوری های خویش را در این نمایشگاه عرضه كنند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی ضمن دعوت از همه شركت های دانش بنیان توانمند صادراتی در این نمایشگاه، اظهار نمود: شركت هایی كه در این نمایشگاه حضور یابند، از جانب صندوق نوآوری و شكوفایی به میزان ۷۰ درصد از هزینه های اجاره غرفه و غرفه سازی، تا سقف ۴۰ میلیون تومان حمایت خواهند شد.
وی كشور هندوستان را یكی از كشورهای مطرح منطقه در صنعت كشاورزی توصیف كرد و افزود: ۱۴ درصد تولید ناخالص داخلی هند را تولیدات بخش كشاورزی تشكیل می دهد و با عنایت به این موقعیت، حضور شركت های دانش بنیان ایرانی در این نمایشگاه، می تواند در گسترش ارتباطات در بازار هندوستان و كشورهای منطقه، تأثیری شایان توجهی داشته باشد.
به گزارش دانلود فایل به نقل از ایسنا، شركت های دانش بنیان فعال در حوزه صنایع كشاورزی، غذا و بسته بندی برای حضور در این نمایشگاه می توانند برای ثبت نام حضور در پاویون ایران در "نمایشگاه صنایع كشاورزی بنگلور" به پورتال توانمندسازی صندوق نوآوری و شكوفایی به آدرس http: //cbd.nsfund.ir/exhibition/ رجوع كنند.1398/03/07
15:38:02
5.0 / 5
4600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
IT File دانلود فایل
itfile.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانلود فایل محفوظ است

دانلود فایل

دانلود و اشتراک گذاری فایل